Slayer, Bullet for my Valentine a Unearth na Slovensku


August bude na Slovensku naozaj horúci. Slayer, Bullet for my Valentine a Unearth vystúpia spoločne v Bratislave! Trojica kapiel sa stretne 17. augusta v Aegon Arene na jednom pódiu pod záštitou rockovej chobotničky Octopus promotion. Vstupenky budú v predaji od stredy 11. mája 2016 exkluzívne cez Ticketportal.
Thrash-metalová legenda Slayer sa vráti do Bratislavy osláviť so slovenskými fanúšikmi 35 rokov na scéne a naživo predstaviť vynikajúci nový album Repentless. Z neho sa aj vďaka zaujímavým videoklipom už stihli uchytiť skladby Repentless a You against you.

Slayer – You against you I

Slovenskí fans si môžu už teraz mädliť ruky na koncert Bullet for my Valentine. Kapela pôvodom z Walesu u nás nikdy nevystupovala, hoci boli ich koncerty viackrát avizované. Jedna z najrešpektovanejších metlacore-ových skupín súčasnosti žne svetové úspechy najma vďaka skvelým, energickým vystúpeniam. K ich najväčším hitom, ktoré tiež zaznejú na bratislavskom koncerte, patria Tears don’t fall, Your Betrayal alebo All these Things I Hate.

Bullet for my Valentine – All these things I hate I

Tretím účinkujúcim budú americkí Unearth. Štvorica z Massachusetts je váženým reprezentnantom metalcore-u spoza oceánu. V partii spriatelených skupín ako Killswitch Engage či Lamb of God stihli od roku 1998 vydať 6 radových albumov a na turné precestovať celý svet. Za svoje vzory označujú legendy Slayer, Iron Maiden či Metallicu. Z jednou z nich sa napokon stretnú aj na bratislavskom pódiu. Vstupenky na všetky plánované podujatia Octopus promotion získate exkluzívne v sieti Ticketportal.

ANTHRAX
Dátum: 2.6.2016, 20.00 hod.
Miesto konania: Majestic Music Club, Bratislava

EPICA
Dátum: 7.6.2016, 20.00 hod.
Miesto konania: Majestic Music Club, Bratislava

THE AMITY AFFLICTION, DEEZ NUTS, THY ART IS MURDER
Dátum: 28.6.2016, 20.00 hod.
Miesto konania: Majestic Music Club, Bratislava

IRON MAIDEN, SABATON, THE RAVEN AGE
Dátum: 6.7.2016, 18:00 hod.
Miesto konania: Letisko Žilina, Dolný Hričov

SLAYER, BULLET FOR MY VALENTINE, UNEARTH
Dátum: 17.8.2016, 18:00 hod.
Miesto konania: Aegon Arena, Bratislava

DELAIN, EVERGREY, KOBRA AND THE LOTUS
Dátum: 25.10.2016, 19:00 hod.
Miesto konania: Majestic Music Club, Bratislava