SIGNAll_FM FESTIVAL je za nami. Ďakujeme, bolo to skvelé!


SIGNAll_FM Festival v Bojniciach je za nami a.. bolo to perfektné! Obrovská vďaka patrí vám všetkým, ktorí ste prišli a pod zámkom vytvorili fantastickú atmosféru! Počasie bolo najlepšie, aké mohlo byť, všetci účinkujúci boli maximálne spokojní a my? Stále plní eufórie vidíme, že to stálo za to. Ďakujeme!

V piatok, keď sme v areáli kúpaliska Čajka v Bojniciach začali stavať pódium a pripravovať areál na sobotňajší SIGNAll_FM Festival, nikto z nás si ešte poriadne nevedel predstaviť, čo nás na ďalší večer čaká. Teraz to už vieme! Všetka tá drina a čas, ktorý sme do festivalu investovali stáli za to! Aj vďaka vám!

Západ slnka nad Bojnicami počas krásneho setu djky Ke3n, slovenský autonomic sound v podaní Blue Motion, charizmatický Rockwell a jeho fantastický set, ktorý predviedol, Insideinfova energia, Prolix v plnom nasadení, Kukurica, či Cenco s Dykmanom ktorí nad ránom rozhýbali snáď každého.. to všetko je len zlomok z krásnej atmosféry, ktorá na SIGNAll_FM Festivale panovala počas 12 hodín plných hudby, v ktorej si, veríme, každý načiel to svoje.

Radi by sme sa poďakovali všetkým návštevníkom, ktorí prišli festival vo svojich začiatkoch podporiť! Boli ste skvelí! Obrovská vďaka patrí účinkujúcim za výborné výkony a široké spektrum drum&bassu, ktoré sme mohli vďaka nim počuť, tak isto vám, ktorí ste sa akokoľvek pričinili o chod festivalu, jeho technické zabezpečenie, správcovi počasia :) a v neposlednom rade všetkým partnerom a organizačnému teamu, ktorý takmer bez spánku strávil v areáli víkend až do jeho úplného vyčistenia. Ďakujeme a veríme, že ste si to užili rovnako, ako my!

Aj keď v tejto chvíli naša práca zďaleka neskončila, zhromažďujeme pre vás kopec materiálu vrátane fotografií a videí z festivalu, ktoré budeme postupne uverejňovať. Budeme radi, ak sa s nami akýmkoľvek spôsobom podelíte o vaše pocity a dojmy z festivalu. Budeme sa na ne tešiť!

SIGNAll_FM FESTIVAL
21. August 2010 – Kúpalisko Čajka, Bojnice

http://www.signallfm.sk
http://www.radiofm.sk
http://www.codered.sk

via http://www.signallfm.sk