SIGNAll_FM : 30.05.2010 * RAGGA-JUNGLE SPECIAL A HOSTIA V ŠTÚDIU


Najbližšie vysielanie SIGNAll_FM bude venované špeciálne jednému z menšinových hudobných subžánrov, ktorý však má aj u nás svojich fanúšikov. Ragga-Jungle! Pripravený je exkluzívny rozhovor s Kanadským Djom K, jeho tracky aj mixovaný set, a tiež hostia v štúdiu – Stanley a X2um, s ktorými sa porozprávam a zahrajú spoločný live set. Čaká vás teda kvalitný jungle počas celých dvoch hodín. Už v nedeľu večer od 22:00 na Rádiu_FM.

Aktuálne vydanie SIGNAll_FM počúvajte každý týždeň v nedeľu od 22:00 – 00:00 na niektorej z frekvencií Rádia_FM, alebo prostredníctvom internetového streamu. K dispozícii je aj webkamera, kde môžte celé vysielanie sledovať.

SIGNAII_FM je pravidelná dvojhodinová drum&bassová show dja Lixxa, ktorú každý týždeň pripravuje na Rádiu_FM. Aktuálne vydanie je niekoľko hodín po odvysielaní dostupné vždy aj prostredníctvom podcastu na http://www.radiofm.sk/podcasting/signall, takže o nič neprídete. Kompletné informácie o relácii, archív starších vydaní, tracklisty, či rôzny bonusový materiál hľadajte na webe!

http://www.radiofm.sk
http://www.facebook.com/signallfm
http://www.myspace.com/signallfm

via http://www.radiofm.sk