SIGNAll_FM : 25.07.2010 * JEDNI ICH MAJÚ RADI, INÍ ICH ZATRACUJÚ – MCs!


Jedni ich majú radi, iní ich zatracujú. Od počiatku však neodlučiteľne patria k drum&bassovej kultúre – MCs! Ako to s nimi vlastne je? Ako ich vnímajú ľudia a ako vnímajú sami seba oni? Odpovede na tieto a mnoho ďalších otázok sa dozviete vo vysielaní drum&bassovej show SIGNAll_FM v nedeľu 25.07.2010 od 22:00 do polnoci.

Lixxove pozvanie do štúdia prijali dvaja z najlepších slovenských MCs vôbec – MC Aktiff a MC Shady, ktorí okrem iného predvedú svoje skillz za mikrofónom aj naživo vo vysielaní! Práve preto s nimi Rádio_FM navštívia aj ostrieľaní dji Blupcat a Level. Okrem toho je pripravený aj blok s novinkami, kde na vás tentokrát okrem iného čakajú aj dva zaujímavé remixy. Nenechajte si to ujsť!

Aktuálne vydanie SIGNAll_FM počúvajte každý týždeň v nedeľu od 22:00 – 00:00 na niektorej z frekvencií Rádia_FM, alebo prostredníctvom internetového streamu. K dispozícii je aj webkamera, kde môžte celé vysielanie sledovať.

SIGNAII_FM je pravidelná dvojhodinová drum&bassová show dja Lixxa, ktorú každý týždeň pripravuje na Rádiu_FM. Aktuálne vydanie je niekoľko hodín po odvysielaní dostupné vždy aj prostredníctvom podcastu na http://www.radiofm.sk/podcasting/signall, takže o nič neprídete. Kompletné informácie o relácii, archív starších vydaní, tracklisty, či rôzny bonusový materiál hľadajte na webe!

http://www.radiofm.sk
http://www.facebook.com/signallfm
http://www.myspace.com/signallfm

via http://www.radiofm.sk