SIGNAll_FM : 25.04.2010 * SICK MUSIC 2 SPECIAL S B-COMPLEXOM


V pondelok vychádza na značke Hospital dlho očakávaná drum&bassová kompilácia Sick Music 2. Budeme sa jej venovať v špeciálnom vydaní relácie SIGNAll_FM! Zahráme si kopec nových trackov od producentov ako Enei, Dan Habarnam, Blokhe4d, Sonic a budete počuť aj výborný nový zvuk od Mufflera, Agenta Alvina, Cyantifica a mnohých ďalších.

Ako hosť prijal pozvanie do štúdia B-Complex, ktorý má na Slovensku k labelu Hospital naozaj blízko. V rozhovore s ním sa okrem Sick Music 2 dotkneme rôznych tém a naživo zahrá aj mixovaný set! Už túto nedeľu bude SIGNAll_FM na Rádiu_FM naozaj SICK!

Aktuálne vydanie SIGNAll_FM počúvajte každý týždeň v nedeľu od 22:00 – 00:00 na niektorej z frekvencií Rádia_FM, alebo prostredníctvom internetového streamu. K dispozícii je aj webkamera, kde môžte celé vysielanie sledovať.

SIGNAII_FM je pravidelná dvojhodinová drum&bassová show dja Lixxa, ktorú každý týždeň pripravuje na Rádiu_FM. Aktuálne vydanie je niekoľko hodín po odvysielaní dostupné vždy aj prostredníctvom podcastu na http://www.radiofm.sk/podcasting/signall, takže o nič neprídete. Kompletné informácie o relácii, archív starších vydaní, tracklisty, či rôzny bonusový materiál hľadajte na webe!

http://www.radiofm.sk
http://www.facebook.com/signallfm
http://www.myspace.com/signallfm

via http://www.radiofm.sk