SIGNAll_FM : 23.05.2010 * D-BRIDGE, INSTRA:MENTAL, STATE OF MIND


V predposlednú májovú nedeľu je v SIGNAll_FM pripravená riadna porcia dobrej muziky. Ochutnáte autonomic sound od tých najpovolanejších – mám pripravené nové single od D-Bridge a Instra:Mental. S výborným novým trackom prichádzajú po dlhej dobe aj State Of Mind a novinku uvádzajú aj Ed Rush s Opticalom. Dáme si však aj Method One, Data, alebo Sub Focusa.

V tomto vydaní nebudú chýbať ani tradičné rubriky. V rubrike Flashback si dáme niečo z drum&bassovej minulosti a v Sideline zasa ne-drum&bassový dezert.

Aktuálne vydanie SIGNAll_FM počúvajte každý týždeň v nedeľu od 22:00 – 00:00 na niektorej z frekvencií Rádia_FM, alebo prostredníctvom internetového streamu. K dispozícii je aj webkamera, kde môžte celé vysielanie sledovať.

SIGNAII_FM je pravidelná dvojhodinová drum&bassová show dja Lixxa, ktorú každý týždeň pripravuje na Rádiu_FM. Aktuálne vydanie je niekoľko hodín po odvysielaní dostupné vždy aj prostredníctvom podcastu na http://www.radiofm.sk/podcasting/signall, takže o nič neprídete. Kompletné informácie o relácii, archív starších vydaní, tracklisty, či rôzny bonusový materiál hľadajte na webe!

http://www.radiofm.sk
http://www.facebook.com/signallfm
http://www.myspace.com/signallfm

via http://www.radiofm.sk