SIGNAll_FM : 21.03.2010 * Q-BIK (NZ) V ŠTÚDIU A VEĽA HUDBY


Už najbližšiu nedeľu privíta Lixx v drum&bassovej show SIGNAll_FM hosťa z Nového Zélandu! Q-Bik porozpráva o hudbe, ktorej sa venuje a odohrá mixovaný set. Okrem toho sú pripravené novinky z Med School Music, exkluzívne tracky od Dose a ešte oveľa viac! Čakajte napríklad tracky od producentov ako Blu Mar Ten, Noisia, Lynx, Lenzman, či Oak.

Ďalším hosťom bude Gabanna, ktorý príde porozprávať o plánoch Drumatique crew, pripravená je aj pozvánka na akciu BASS 51, súťaže o množstvno vstupeniek a samozrejme rubriky Flashback a Sideline. V tej druhej tentokrát úplne nový dubstep z Londýna!

Aktuálne vydanie SIGNAll_FM počúvajte každý týždeň v nedeľu od 22:00 – 00:00 na niektorej z frekvencií Rádia_FM, alebo prostredníctvom internetového streamu. K dispozícii je aj webkamera, kde môžte celé vysielanie sledovať.

SIGNAII_FM je pravidelná dvojhodinová drum&bassová show dja Lixxa, ktorú každý týždeň pripravuje na Rádiu_FM. Aktuálne vydanie je niekoľko hodín po odvysielaní dostupné vždy aj prostredníctvom podcastu na http://www.radiofm.sk/podcasting/signall, takže o nič neprídete. Kompletné informácie o relácii, archív starších vydaní, tracklisty, či rôzny bonusový materiál hľadajte na webe!

http://www.radiofm.sk
http://www.facebook.com/signallfm
http://www.myspace.com/signallfm

via http://www.radiofm.sk