SIGNAll_FM : 20.06.2010 * SOURCE CODE A.K.A. HADZI & GREEN


V nedeľu večer od 22. hodiny je na Rádiu_FM na programe vysielanie drum&bassovej show SIGNAll_FM! Tentokrát dve hodinky pohodovej selekcie, pri ktorej si iste dobre oddýchnete. Pripravené sú veci od Joe Syntax, Blue Motion, Lynx, Stray, Dominic Ridgway, či Calibre. Okrem toho do štúdia zavíta dvojica Hadzi a Green, známi ako Source Code a zahrajú naživo mixovaný set. Nebudú chýbať ani rubriky a súťaže a samozrejme rozhovor s hosťami.

Aktuálne vydanie SIGNAll_FM počúvajte každý týždeň v nedeľu od 22:00 – 00:00 na niektorej z frekvencií Rádia_FM, alebo prostredníctvom internetového streamu. K dispozícii je aj webkamera, kde môžte celé vysielanie sledovať.

SIGNAII_FM je pravidelná dvojhodinová drum&bassová show dja Lixxa, ktorú každý týždeň pripravuje na Rádiu_FM. Aktuálne vydanie je niekoľko hodín po odvysielaní dostupné vždy aj prostredníctvom podcastu na http://www.radiofm.sk/podcasting/signall, takže o nič neprídete. Kompletné informácie o relácii, archív starších vydaní, tracklisty, či rôzny bonusový materiál hľadajte na webe!

http://www.radiofm.sk
http://www.facebook.com/signallfm
http://www.myspace.com/signallfm

via http://www.radiofm.sk