SIGNAll_FM : 16.05.2010 * EXORCIST (HU) AKO HOSŤ V ŠTÚDIU. NEUROFUNK!


V nedeľu pricestuje do bratislavského štúdia Rádia_FM špeciálny hosť. Bude ním mladý maďarský producent Exorcist! Príde, aby v SIGNAll_FM odohral svoj neurofunkový set a samozrejme v rozhovore prezradí, čo má nové. Zahráme si aj jeho tracky a kopec ďalších aktuálnych skladieb zo sveta drum&bassu. Odznejú napríklad novinky od Lenzmana, Culture Shocka, či slovenského Dephzaca a nebudú chýbať ani súťaže!

Aktuálne vydanie SIGNAll_FM počúvajte každý týždeň v nedeľu od 22:00 – 00:00 na niektorej z frekvencií Rádia_FM, alebo prostredníctvom internetového streamu. K dispozícii je aj webkamera, kde môžte celé vysielanie sledovať.

SIGNAII_FM je pravidelná dvojhodinová drum&bassová show dja Lixxa, ktorú každý týždeň pripravuje na Rádiu_FM. Aktuálne vydanie je niekoľko hodín po odvysielaní dostupné vždy aj prostredníctvom podcastu na http://www.radiofm.sk/podcasting/signall, takže o nič neprídete. Kompletné informácie o relácii, archív starších vydaní, tracklisty, či rôzny bonusový materiál hľadajte na webe!

http://www.radiofm.sk
http://www.facebook.com/signallfm
http://www.myspace.com/signallfm

via http://www.radiofm.sk