SIGNAll_FM : 14.03.2010 * INSIDEINFO (UK) NAŽIVO V ŠTÚDIU


Najbližšie nedeľné vysielanie drum&bassovej show SIGNAll_FM je už za dverami. O čom to bude tentokrát? Okrem noviniek zo zahraničnej, ale aj domácej scény sa môžete tešiť na hosťa, ktorým bude angličan InsideInfo (Viper / Critical). Budeme sa rozprávať a hrať si jeho nové tracky!

Hudobný priestor ďalej vyplnia napríklad aj Bachelors Of Science, Kaleb, D-Bridge, Marky, Chook a úplne nový Spinline. Nebudú chýbať ani rubriky Flashback a Sideline, mixovaný set a súťaže!

Aktuálne vydanie SIGNAll_FM počúvajte každý týždeň v nedeľu od 22:00 – 00:00 na niektorej z frekvencií Rádia_FM, alebo prostredníctvom internetového streamu. K dispozícii je aj webkamera, kde môžte celé vysielanie sledovať.

SIGNAII_FM je pravidelná dvojhodinová drum&bassová show dja Lixxa, ktorú každý týždeň pripravuje na Rádiu_FM. Aktuálne vydanie je niekoľko hodín po odvysielaní dostupné vždy aj prostredníctvom podcastu na http://www.radiofm.sk/podcasting/signall, takže o nič neprídete. Kompletné informácie o relácii, archív starších vydaní, tracklisty, či rôzny bonusový materiál hľadajte na webe!

http://www.radiofm.sk
http://www.facebook.com/signallfm
http://www.myspace.com/signallfm

via http://www.radiofm.sk