SIGNAll_FM : 13.06.2010 * CENCO & DYKMAN : BUDE TO HARD!


Ďalšie pokračovanie drum&bassovej show SIGNAll_FM je na programe už túto nedeľu večer. Hrať si budeme aj Lenzmana, Indivision, S.P.Y., nový release na Breed 12″ Inches a tiež slovenský drum&bass! V štúdiu na hosťovské stoličky zasadnú a za gramce sa postavia Cenco & Dykman, ktorí predvedú, ako znie tvrdý drum&bass v ich podaní! Okrem toho porozprávajú o novom projekte, ktorý by mal podporiť mladých začínajúcich djs a aj tentokrát budete môcť súťažiť o vstupenky na zaujímavé akcie. Nezabudnite počúvať v nedeľu večer od 22:00 na Rádiu_FM.

Aktuálne vydanie SIGNAll_FM počúvajte každý týždeň v nedeľu od 22:00 – 00:00 na niektorej z frekvencií Rádia_FM, alebo prostredníctvom internetového streamu. K dispozícii je aj webkamera, kde môžte celé vysielanie sledovať.

SIGNAII_FM je pravidelná dvojhodinová drum&bassová show dja Lixxa, ktorú každý týždeň pripravuje na Rádiu_FM. Aktuálne vydanie je niekoľko hodín po odvysielaní dostupné vždy aj prostredníctvom podcastu na http://www.radiofm.sk/podcasting/signall, takže o nič neprídete. Kompletné informácie o relácii, archív starších vydaní, tracklisty, či rôzny bonusový materiál hľadajte na webe!

http://www.radiofm.sk
http://www.facebook.com/signallfm
http://www.myspace.com/signallfm

via http://www.radiofm.sk