SIGNAll_FM : 11.04.2010 * NOVINKY AJ OD EXORCISTA, SIGMA A BULB!


Nedeľa večer o 22:00. To je čas pre 2 hodiny drum&bassu v relácii SIGNAll_FM s Lixxom na Rádiu_FM. Tentokrát sú pripravené aj nové, ešte nevydané tracky od Exrocista a angličanov Sigma, novinky od Method One, Engage, Blue Motion, Netskyho a to ešte nieje všetko!

Zahráme si aj príjemný náladový drum&bass, trošku liquidfunku a samozrejme neurofunk, ako sa patrí. V rubrike sideline tentokrát ne-drum&bassová nakladačka z Holandska a flashback ponúkne pohľad kdesi do roku 1998. Nebudú chýbať ani súťaže a mixovaný set.

Aktuálne vydanie SIGNAll_FM počúvajte každý týždeň v nedeľu od 22:00 – 00:00 na niektorej z frekvencií Rádia_FM, alebo prostredníctvom internetového streamu. K dispozícii je aj webkamera, kde môžte celé vysielanie sledovať.

SIGNAII_FM je pravidelná dvojhodinová drum&bassová show dja Lixxa, ktorú každý týždeň pripravuje na Rádiu_FM. Aktuálne vydanie je niekoľko hodín po odvysielaní dostupné vždy aj prostredníctvom podcastu na http://www.radiofm.sk/podcasting/signall, takže o nič neprídete. Kompletné informácie o relácii, archív starších vydaní, tracklisty, či rôzny bonusový materiál hľadajte na webe!

http://www.radiofm.sk
http://www.facebook.com/signallfm
http://www.myspace.com/signallfm

via http://www.radiofm.sk