SIGNAll_FM : 08.08.2010 * IM CYBER A BIFIDUS AKTIF (CZ) SPOLU V ŠTÚDIU


IM Cyber a Bifidus Aktif! Dvojica djov a promotérov z Českej Republiky zavíta už najbližšiu nedeľu do Rádia_FM, aby v úlohe hostí okrem iného odohrali naživo v drum&bassovej show SIGNAll_FM svoje mixované sety. Nebude chýbať ani sekcia noviniek. Pripravené sú veci od mien ako Ed Rush, Dj G, či nová pecka na Bad Taste Recordings!

Počúvať sa určite oplatí. Okrem dobrej hudby dostanete tentokrát aj šancu vyhrať vstupenky na letné open air akcie a samozrejme na SIGNAll_FM FESTIVAL!

Aktuálne vydanie SIGNAll_FM počúvajte každý týždeň v nedeľu od 22:00 – 00:00 na niektorej z frekvencií Rádia_FM, alebo prostredníctvom internetového streamu. K dispozícii je aj webkamera, kde môžte celé vysielanie sledovať.

SIGNAII_FM je pravidelná dvojhodinová drum&bassová show dja Lixxa, ktorú každý týždeň pripravuje na Rádiu_FM. Aktuálne vydanie je niekoľko hodín po odvysielaní dostupné vždy aj prostredníctvom podcastu na http://www.radiofm.sk/podcasting/signall, takže o nič neprídete. Kompletné informácie o relácii, archív starších vydaní, tracklisty, či rôzny bonusový materiál hľadajte na webe!

http://www.radiofm.sk
http://www.facebook.com/signallfm
http://www.myspace.com/signallfm

via http://www.radiofm.sk