SIGNAll_FM : 07.03.2010 * PRVÉ ON-AIR VYSIELANIE!


Tak je to tu! Už túto nedeľu 07.03.2010 sa do éteru Rádia_FM dostane drum&bass v takom množstve, ako ešte nikdy predtým. Čaká vás drum&bassová show SIGNAll_FMLixx-om naživo večer od 22:00 – 00:00. Novinky, súťaže, rubriky, mixované sety a ešte oveľa viac! Nalaďte sa :)

V historicky prvom on-air vysielaní tejto show budete počúvať napríklad aj novinky od projektu Blockhe4d, ktoré sa čoskoro objavia na labeli Hospital, pripravený je nový Anile, horúce kúsky aj zo Slovenska (Dephzac, Blue Motion), alebo chrumkavý elektro-neurofunk z Austrálie!

V živom vysielaní sa aj zasúťažíte, dáme si retrospektívnu rubriku Flashback a celkom novú rubriku Sideline, kde odhalíte aj krásy iných žánrov, ako je drum&bass.

Mixované sety v tejto show budú tentoraz naozaj exkluzívne, pretože práve v SIGNAll_FM bude ich premiéra! 30 minút príjemných beatov na abstraktnejšiu drum&bassovú nôtu prichystal Clive a o záverečnú polhodinu sa postará s energickou nádielkou Bion.

Aktuálne vydanie SIGNAll_FM počúvajte každý týždeň v nedeľu od 22:00 – 00:00 na niektorej z frekvencií Rádia_FM, alebo prostredníctvom internetového streamu. K dispozícii je aj webkamera, kde môžte celé vysielanie sledovať.

SIGNAII_FM je pravidelná dvojhodinová drum&bassová show dja Lixxa, ktorú každý týždeň pripravuje na Rádiu_FM. Aktuálne vydanie je niekoľko hodín po odvysielaní dostupné vždy aj prostredníctvom podcastu na http://www.radiofm.sk/podcasting/signall, takže o nič neprídete. Kompletné informácie o relácii, archív starších vydaní, tracklisty, či rôzny bonusový materiál hľadajte na webe!

http://www.radiofm.sk
http://www.facebook.com/signallfm
http://www.myspace.com/signallfm