SIGNAll_FM : 04.04.2010 * S DEPHZACOM O DEPHRECORDS A BIOFORMS


Prvé aprílové vydanie drum&bassovej show SIGNAll_FM bude tak trošku o extrémoch. Hrať sa bude hlavne abstraktnejší drum&bass a v kontraste k nemu tvrdšie beaty. Pripravené sú ukážky z očakávaného nového albumu od Sabre, ktoré do abstraktnejších vôd určite patria a tešiť sa môžete aj na aktuálny zvuk z labelov ako 31 Records, Signature, Influenza Media, Fokuz, Ammunition, či Lifted Music.

Pozvanie do štúdia prijal dj a producent Dephzac, ktorého aktivity na hudobnom poli siahajú oveľa ďalej. Porozprávame sa o hudbe, pustíme si jeho tracky, preberieme fungovanie labelu Dephrecords a v exkluzívnej premiére odznie aj nový mixovaný set od Bioforms (Goro + Dephzac), čo poteší hlavne priaznivcov tvrdšieho soundu.

Zaostávať nebude ani obsah štandardných rubrík Flashback a Sideline, ktorý mi už teraz spôsobuje kvalitné zimomriavky :)

Aktuálne vydanie SIGNAll_FM počúvajte každý týždeň v nedeľu od 22:00 – 00:00 na niektorej z frekvencií Rádia_FM, alebo prostredníctvom internetového streamu. K dispozícii je aj webkamera, kde môžte celé vysielanie sledovať.

SIGNAII_FM je pravidelná dvojhodinová drum&bassová show dja Lixxa, ktorú každý týždeň pripravuje na Rádiu_FM. Aktuálne vydanie je niekoľko hodín po odvysielaní dostupné vždy aj prostredníctvom podcastu na http://www.radiofm.sk/podcasting/signall, takže o nič neprídete. Kompletné informácie o relácii, archív starších vydaní, tracklisty, či rôzny bonusový materiál hľadajte na webe!

http://www.radiofm.sk
http://www.facebook.com/signallfm
http://www.myspace.com/signallfm

via http://www.radiofm.sk