Šialenstvo na festivale s Lovely Experience


Druhý najväčší hudobný festival Topfest sa už 2. a 3. júla stane dejiskom nezabudnuteľnej šou, ktorú budú mať po prvý krát možnosť zažiť aj návštevníci slovenského festivalu. Stage s názvom Lovely Experience totiž prinesie podstatný kus z filozofie svetových tanečných párty a na Topfest prinesie naozaj rešpektované mená elektronickej tanečnej hudby.

Pripravených je veľké množstvo zahraničných umelcov, ktorí zaplnia dve noci 2. a 3. júla tou najlepšou tanečnou hudbou a vytvoria nezabudnuteľný zážitok, ktorý prináša iba Lovely Experience. Hviezdne obsadenie Lovely Experience začína exkluzívnym vystúpením legendy elektronickej tanečnej hudby ATB. Po prvý krát na Slovensku ATB odprezentuje prierez jeho pozoruhodnej tvorby, od prvých, dnes už legendárnych hitov až po nevydané novinky. Jeho prvé slovenské vystúpenie bude pripravené špeciálne s ohľadom na oddelené filozofie dvoch festivalových nocí, ktoré budú organizátorom predstavené už čoskoro. Podstatný podiel tanečnej festivalovej nálady prinesie aj legendárna formácia Kosheen s jej špeciálnym live PA vystúpením, ktoré poteší živým spevom Sian Evans a dynamickým electro zvukom v podaní jej hudobných mágov.

V bohatom programe Lovely Experience stage-u na festivale Topfest sa objavuje aj veľké množstvo nositeľov nových trendov elektronickej tanečnej hudby. Na svoje prvé zoznámenie so slovenskými fanúšikmi sa teší hviezda holandských pódií Menno De Jong, ktorý je zárukou naozajstného hudobného zážitku. Nie menším zážitkom však bude aj vystúpenie kontroverzného a dnes už abstinujúceho rockera menom Ronald Van Gelderen, známeho dychvyrážajúcimi live prvkami počas svojich show. Hviezdne obsadenie jedinečného projektu, akým je Lovely Experience stage dopĺňa samostatné vystúpenie umelca menom Alex M.O.R.P.H. Slovenské publikum si jeho originálny zvuk vychutná v sete, ktorý odprezentuje iba on sám, pričom jeho hudobné vízie budú na jednu noc korešpondovať so špeciálnou filozofiou Lovely Experience ako absolútnou novinkou pre návštevníkov slovenských festivalov. Novým na Slovensku bude aj Nitrous Oxide, ktorý má pre svoje premiérové vystúpenie pripravených niekoľko zaujímavých prekvapení, ktoré zažijú iba návštevníci Lovely Experience. Zoznam umelcov na tanečný stage na festivale Topfest ešte nie je ani zďaleka uzavretý a vystupujúci budú postupne pribúdať.

Program umelcov Lovely Experience stage-u je však iba zlomok z toho, čo organizátor pre návštevníkov pripravuje. Už čoskoro totiž predstaví novinky a špeciálne doplnky, ktoré na veľkom festivalovom pódiu prinesie a už teraz je jasné, že sa návštevníci majú naozaj na čo tešiť. Tanečný ošiaľ na festivale Topfest bude prezentovaný na samostatnom mieste, ktoré sa volá Lovely Experience stage a je určené pre niekoľko tisíc ľudí. Viac informácií o podujatí je možné nájsť na oficiálnej web stránke http://www.lovelyexperience.sk alebo na facebook fanpage http://www.facebook.com/pages/Lovely-Experience/62422349760?ref=ts na ktorej je možné získať najnovšie informácie a informácie zo zákulisia organizácie a príprav.

Lovely Experience stage je dostupný všetkým návštevníkom festivalu Topfest pomocou štandardnej vstupenky za cenu 33 Eur v sieti ticketportal: http://www.ticketportal.sk/predstavenie_javisko_view.asp?IDPred=120640

Lovely Experience stage on festival Topfest

3. Júl – festival Topfest
Zelená Voda pri Novom Meste nad Váhom

http://www.lovelyexperience.sk

Video:
http://www.youtube.com/watch?v=IRk_D1UMPsI
http://www.youtube.com/watch?v=22d_AcaRs8M

via http://www.lovelyexperience.sk