Si dnb dj a máš talent? Dokáž to a zviditeľni sa!


Venuješ sa dnb djingu nejaký čas, no nemal si ešte možnosť prezentovať sa na párty pred ľuďmi? Alebo si začal len pred mesiacom a už máš pocit, že by si to na párty poriadne odpálil bez toho, aby si si urobil hanbu? :) Ak áno, určite čítaj ďalej. Toto je šanca pre teba, ktorá stojí za to!

CODERED CREW, SIGNAll_FM a ELEMENT MUSIC CLUB štartujú veľký letný projekt „SIGNAll_FM MINI BASS – NEW GENERATION“, ktorý ti ponúka šancu zviditeľniť sa na drum&bassovej scéne a možnosť zahrať si s tými najlepšími v klube na poriadnej párty. Hľadáme všetkých talentovaných drum&bassových dj-ov a dj-ky, pretože si myslíme, že aj ostatní by o vás mali vedieť!

Ako na to? Ak máš k dispozícii svoj aktuálny mixovaný set, bude to jednoduché. Do 30. júna nám pošli prihlasovací e-mail na adresu minibass@codered.sk.

Tento e-mail musí obsahovať:
Link na promo set: (môže byť aj viac)
Tracklist:
Link na profil: (len ak je)
Občianske meno:
Djské meno:
Telefón:
E-mail:
Bydlisko:
Rok narodenia:
Obľúbené subžánre dnb:
Obľúbený producenti:
Hrávam z: (vinyl / cd / digital system)

Na základe prihlášok a mixovaných setov vyžrebujeme podľa počtu prihlásených 4 skupiny djov (maximálne 4 dji v jednej skupine). Tí sa budú prezentovať pred porotou na jednom zo štyroch pokračovaní akcie „SIGNAll_FM MINI BASS – NEW GENERATION“, ktorá sa bude konať každú druhú stredu počas letných prázdnin (14.7., 28.7., 11.8., 25.8.) v Element Music Clube v Prievidzi. V každom kole porota vyhlási jedného výhercu. Na víťaza každej „SIGNAll_FM MINI BASS – NEW GENERATION“ bude čakať odmena v podobe hrania na veľkej párty BASS, honorár 30€, bonusový 30€ kredit na bare a pre jedného z víťazov aj možnosť odprezentovať sa priamo vo vysielaní drum&bassovej show SIGNAll_FM na Rádiu_FM. Hlavným porotcom a súčasne headlinerom každého vydania „SIGNAll_FM MINI BASS – NEW GENERATION„ budú kvalitní slovenskí dji, ktorých mená sa dozviete v ďalšej tlačovej správe.

PS : Tí, ktorí máte v pláne do svojich setov zakomponovať aj nelegálne stiahnuté mp3, ani sa nenamáhajte :) Vďaka za pochopenie a tešíme sa na Vás!

via SIGNAll_FM