Robí bordel a nič ho nezastaví. Kto je to?


Dnb.sk opäť prináša do Subclubu legendárne Lifted sessions! Druhý diel tejto značkovej tancovačky predstaví v piatok 26.9.2014 vôbec po prvýkrát na Slovensku nový objav vydavateľstva Lifted – dja a producenta Memtrixa. 

Oscara Rawlinsona, pôvodom z anglického Kentu, svet drum and bassu pozná pod umeleckým pseudonymom Memtrix. Meno si vybudoval ešte skôr ako dosiahol plnoletosti. Osemnáste narodeniny oslávil už ako uznávaný člen Lifted teamu. S tučným arzenálom vlastnej produkcie sa nezastaviteľne prediera na vrchol. Že s ňou v Subclube narobí poriadny bodrel, nikto nepochybuje :).
 
DJská a producentská dvojica Matzet & Tajfun z Považskej Bystrice tiež nepatrí medzi milovníkov poriadku na tanečnom parkete. Chlapci ho vedia poriadne „zasviniť“ ;-). Ich zvukom je neurofunk, minimal, experimental hip hop a deep. Svoje špinavé beaty po tebe hodia aj rezidenti Matis s Huspim. 
Príď v piatok 26.9. do Subclubu urobiť poriadny bordel! Pomôže ti headliner z UK a štvorica domácich DJov. Originálnu projekciu a laser pripravia NoisvizioN VJs. To všetko za 5 EUR do 23:00, potom o EURo viac.
Info o akcii a súťaže o voľné vstupy aj na Facebookovej stránke akcie!

Všetci ste srdečne vítaní.
Tešíme sa na vás!