Richard Sulík hosťom Šarkanovej Offline talk show


Nezvyčajne v stredu a zároveň posledný krát pred dvojmesačnou letnou prestávkou sa v bratislavskom Nu Spirit Clube predstaví obľúbený moderátor a spevák Šarkan so svojou talk-show OffLine. Hostiteľ večera občianskym menom známy ako Peter Novák opäť vyspovedá rôznorodú trojicu hostí.

Celé Slovensko dnes žije výsledkom volieb, a tak prvým hosťom bude nová hviezda slovenského politického neba, a kto vie, možno aj budúci minister financií, Richard Sulík, šéf strany Sloboda a Solidarita. Svet showbiznisu bude reprezentovať Dano Dangl, ktorého meno je spojené s prvotriednym humorom bez prípravy a poznáte ho z divadla, či televíznej Partičky. Hudobným hosťom 23. júna bude nezbedná Zdenka Predná, ktorá keď práve nespieva, alebo nie je stratená niekde na potulkách svetom, holduje bedmintonovej rakete a košíku.

Nu Spirit Club nájdete na Šafárikovom námestí 7, v podzemí bývalého hotela Krym. Miesto na stredajšiu show, ktorá sa začína o deviatej večer, si môžete rezervovať na nuspirit@nuspirit.sk alebo na 0917304801.

via nuspirit.sk