Remixuj Korkyho Bučeka


Drahý priateľu,

občiansko-právne hnutie za dobrú hudbu Korkyho Bučeka (OPHZDHKB) v spolupráci s Join Da Beat Records ti ponúka jedinečnú a neopakovateľnú príležitosť na remixovanie dvoch vcelku obľúbených piesní z pera umelca undergroundovej scény, malo známeho, ale o to originálnejšieho Korkyho Bučeka, ktoré vyšli ako oslavné spevy k medzinárodnému dňu všetkých detí. Menovite sú to „Pojedač Popola“ a „Pyramída z Piva“.

Čo hľadáme: svojsko-originálne remixy vybraných trackov, ktoré by boli oslavou poslucháčskeho ľudu k sviatkom lásky, porozumenia, pohody a mieru, čiže k Vianociam.

Čo vyžadujeme: decentnú kvalitu zúčastnených remixov, formát MP3, 320 kbs. Aby autorská suverenita bola zachovaná plné vyplnenie ID3tagu.

Čo ponúkame: dve uchu najviac lahodiace remixované piesne (1x Pojedač Popola remix a 1x Pyramida z Piva remix) budú zdobiť, ako vianočné gule stromček, pripravované vianočné EP plné klasických kolied, ktoré spoločne s vianočným stromčekom a predraženými darčekmi budú dopĺňať neopakovateľnú atmosféru blížiacich sa Vianoc. Výťažok z tohto voľne stiahnuteľného realeasu bude venovaný charitám bojujúcim vo svete proti zlej a nechutnej hudbe bez štipky nápadu a hudobnej kreativity.

Posledne info: v prípade že chcete počuť originál prosím k voľnému stiahnutiu tu.

Hotové diela spolu s ľubovolnými peňažnými príspevkami na pomoc hluchým djom posielajte na: korkybucek@gmail.com alebo do dropboxu.

Remix pack Pojedač Popola nájdeš tu.
Remix pack Pyramída z Piva nájdeš tu.

Do 1.12.2010 očakávam čo najviac remixov, potom možete posielať už len keď tak pohľadnice s hudobným pozdravom pre deti utýrané hudobnou abstinenciou. Všetky tracky ohodnotíme na jedinej skutočne nezávislej TV Decibel v relácii Za.Hu.Ho [Za Hudobným Horizontom].

Ďakujem ti za pozoronosť až do konca a teším sa na remix práve od teba.

via Last Joint records / Join Da Beat