Re:Fresh vol. 2 (čerství-mladí-nezávislí)


Nová čerstvá akcia už v druhom pokračovaní, v Remix Bar & Clube na Ventúrskej ulici 16, odštartuje už štvrtok 25. novembra. Dobrá hudba, zaujímavá prezentácia a hlavne plno príjemných a mladých ľudí. Začína sa o 20:00 prezentáciou dokumentu o mladej slovenskej animácii. Animácia nie je Dead / Animation is not Mŕtva ponúka diela štrnástich autorov a autoriek vrátane filmov O ponožkách a láske Michaely Čopíkovej, Pružinka Michala Mészárosa či Viliam Veroniky Obertovej. Zaradené príbehy na seba berú podobu videoklipu, animovanej detektívky, záludného traileru a nikdy nedokončeného filmu v jednom, akčného špionážneho filmu či apokalyptického príbehu o konci sveta. Toto dvd má na svedomí Fest Anča. Po prezentácii sa môžeme tešiť na príjemnú zábavu, kde sa o hudbu postarajú mladí chalani Mir Illegal aka. Samuell a dj Koki (Funkadelic Brothers). Fresh DJs a zaujímavé premietanie zaručuje príjemnú štvrtkovú akciu. Je sa na čo tešiť.

Line-up akcie:
20:00 – 21:00 Animácia nie je Dead / Animation is not Mŕtva (dokument by fest anča) Animácia nie je Dead / Animation Is Not Mŕtva je názov nového DVD, na ktorom nájdete slovenské animované filmy mladej generácie režisérov. DVD obsahuje celkom 14 animovaných filmov, ktoré sa zrodili v posledných rokoch. Vo výbere sú zastúpené filmy rôznych žánrov a animačných štýlov. fest anča – International Animation Film Festival viac na: http://www.festanca.sk/2010/rozne.php?q=aind
21:00 – 00:00 mir illegal (aka samuell) jazz, nu jazz, funk
00:00 – 03:00 dj koki (funkadelic brothers) chill-ot, nu jazz, hip-hop, funk

Remix Bar & Club (Ventúrska 16, 811 01 Bratislava – Staré Mesto) 25.novembra 2010 štart: 20:00 premietanie / 21:00 party akciové ceny:
pivo: vodka+juice: hruškovica:
1 Euro 2 Euro 1,5 Euro

via Re:Fresh crew