Re:Fresh vol. 1 (čerství-mladí-nezávislí)


Nová čerstvá akcia, v Remix Bar & Clube na Ventúrskej ulici  16, odštartuje svojim debutovým vydaním už štvrtok 28. októbra. Dobrá hudba, zaujímavá prezentácia  a hlavne plno príjemných a mladých ľudí. Začína sa o 19:00 prezentáciou dokumentu o architektúre Domografia, vedenú platformou pblog.sk, po prezentácii sa môžeme tešiť na príjemnú zábavu, kde sa o hudbu postarajú mladí chalani dj Sin Vicious (Emonoizboyz) a dj Šimon Slobodník (Mladý Pes). Vrcholom večera bude pop-jazzová kapla Foxy Fellow Company. Bohatý hudobný program a zaujímavé premietanie zaručuje príjemnú štvrtkovú akciu. Je sa na čo tešiť.

Line-up akcie:

19:00 – 20:00 projekt domografia (dokument by pblog.sk)

„Projekt je určený pre bežnú laickú verejnosť bez predchádzajúcich skúseností s architektúrou, preto sú v popredí príbehy, rozhodnutia a okolnosti majiteľov, ktoré viedli k stavbe jednotlivých domov. Chceme sprostredkovať ich reálne názory a skúsenosti a najmä ukázať spojitosť medzi architektúrou   a spôsobom života v nej.“

pblog.sk – je informačná platforma o považskej architektúre a kultúre. Vzišiel z potreby vyjadriť sa k dianiu v Považskej Bystrici a širšom okolí…

viac na: http://www.pblog.sk/

20:00 – 22:00 sin vicious (emonoizboyz)

break & bossa groove (bossanova, acidjazz, downtempo, breaks)

22:00 – 00:00 foxy fellow company (spev – Barbora Švidraňová, bicie – Jakub Valíček, basa – Tibor Farkaš, klavír – Lukáš Cintula, gitara – Šimon Švidraň)

Jazzová kapela „Foxy Fellow Company“ vznikla v priebehu júna 2010. Koncom júna sa predstavila prvými dvoma koncertmi, kde interpretovali skladby pop-jazzového charakteru v úprave Jamieho Culluma. Medzi nimi sú aj cover verzie známych starých jazzových piesni ako napríklad „Singing in the rain“, „What a difference a day made“ alebo „Old devil moon“ a „I get a kick out of you“ od Franka Sinatru. Kapela pozostáva z muzikantov z okolia Žiliny, hlavne konzervatoristov a speváčkou je mladá začínajúca herečka a speváčka Barbora Švidraňová.

00:00 – 04:00 šimon slobodník (mladý pes)

global bass (french house, nu-jazz, uk  funky)

Remix Bar & Club (Ventúrska 16, 811 01 Bratislava – Staré Mesto)

28.októbra 2010

štart: 19:00 premietanie / 20:00 party

akciové ceny:

pivo:                     1 Euro

vodka+juice:     2 Euro

hruškovica:        1,5 Euro

via Re:Fresh crew