Prvý marcový víkend Nu Spirit: Triple Trouble, Magalová & Kinet, Kontrapunkt s Mad Matsom a nedeľný jazz


V prvý marcový piatok Nu Spirit Clube pripravil skvelú akciu pre fanúšikov hip hopu a funky breakov. Za gramofónmi sa vystriedajú DJi Junior, Yanko Král a C.O.D.E. so svojim “Triple Trouble” žúrom. V „starom“ Nu Spirit Bare na Medenej sa zasa bude hrať nu-jazz, brazil a rôzne funkové bootlegy v podaní našich rezidentov a moderátorov našej nedeľnej relácie na Rádiu FM Kineta a Magálovej.
 
V sobotu sa v Klube na Šafku bude hlavne tancovať. Po troch mesiacoch od decembrovej premiéry sa dočkáme druhého vydania Kontrapunktu, pravidelnej párty chorvátskeho DJa Eddyho Ramicha. Hlavným Eddyho hosťom bude 6. marca jeden z kľúčových ľudí na švédskej klubovej scene, DJ Mad Mats – človek mnohých tvárí a hudobných štýlov, ktorý stojí za labelami Raw Fusion a Gamm. O warm up sa postará DJ Kinet so špeciálnym housovým setom pripraveným práve pre túto príležitosť. V Bare sa bude konať ďalšie pokračovanie housového večierka Deep Fish s DJom Felixom.
 
Nedeľa už tradične patrí lenivému dojazdu po víkende. Pre všetkých, ktorí majú chuť zakončiť týždeň jazzom, je v Klube pripravená tradičná Sunday Jam Session už od ôsmej. Elektronicky naladeným ušiam zasa v Bare ulahodí Felix nedeľným chilloutom.

via nuspirit.sk