Prvý kontakt


Deň, na ktorý ľudstvo čaká od nepamäti je tu! Vo štvrtok 17.4. budeme svedkami historickej udalosti. Prvý kontakt so životom z inej planéty sa uskutoční v Subclube! Že na Slovensku, nie je náhoda. Veď už aj náš nový prezident je jedným z nich ;).

Návštevníci si pre svoj príchod vybrali jedinečný dátum, 17.4. – zelený štvrtok, po ktorom nasledujú 4 voľné dni. Čo s nami zamýšľajú, netušíme no vieme, že si za svojho tlmočníka zvolili mladého chlapca, ktorý ako jediný rozlúštil ich jazyk a dokáže komunikovať ich rečou.

Joe Ford, len 21 ročný hudobník pochádzajúci z malého anglického mestečka Harrogate vo svojom štúdiu objavil výnimočnú formulku. Vytvoril kombináciu zvukov, ktoré boli pôvodne DJmi a vydavateľstvami považované za nový, svieži a originálny zvuk drum and bassu. Jeho hudbu hrávajú všetky hviezdy tohto žánru od Noise až po Frictiona, ktorý ju aj vydáva na svojej značke Shogun audio. Joe sa stal nepísaným vodcom novej vlny drum and bassových producentov. Ani len netušil, čo tým privolá… ;)

S komunikáciou mu pomôžu domáci odborníci na nadpozemské zvuky a zvyky – Lady Su a PmdR. Dvojica, ktorú podozrievame z paktovania s Ufónmi už dlhšie – Huspi a Matis nebude chýbať. O vizuálnu interpretáciu sa postarajú VJi z NoisvizioN crew.

Stretni zelených mužíčkov na zelený štvrtok 17.4. v Subclube a vypočuj si ich posolstvo. O preklad sa postará 5 špecialistov, popredná kapacita vo svojom obore z Anglicka, chýbať nebudú bohaté vizuálne efekty a nadpozemské drinky za pozemské ceny. To všetko len za intergalaktických 5 EUR do 23:00. Potom o dve EURá viac.