Prvý aprílový – predĺžený – víkend Nu Spirit


Poľský Soulservice, Popular Night s chorvátskym DJ Jogarde, dico-žúr Studio 54, Stereodisco a Sunday Chillin

V Klube na Šafku sa začne prvý – predĺžený – aprílový Nu Spirit víkend už vo štvrtok. Celé to odpáli   poľská  funky-groove párty formácie Soulservice, projekt  vášnivého zberateľa vinylov DJ Papa Zura, mixnutá  mashup-mi latinských rytmov zo susedného Česka v podaní pánov PocoLocoDJ Goldstar. Podmanivý tanečno-hudobný funky derivát  nájdete v bare na Medenej v rámci All Good Funk večera s DJ MagálováDJ Andrej Čapek.

Piatok Veľkonočný prináša do Klubu opäť novú sviežu variáciu nudisco zábavy. V ďalšom pokračovaní Popular night by DJ Rafo & Pure sa  „zoznámite“ so Záhrebským nadšencom pre dance-floor sounds DJ Jogarde, ktorý je členom renomovaného chorvátskeho zoskupenia Kontrapunkt Eddyho Ramicha  –  v Bratislave určite nie neznáme meno.  Lamané beaty pod taktovkou pánov Ricki FitzBobsan budú doma na Medenej 16 v rámci ich Jukebox brandu.

Sobota bude v klube odetá do break-disco beatov funkadelic brothers a ich párty Studio 54– žúr v štýle svetoznamej Broadway diskotéky ktorá si fičala na konci 70.tych a začiatkom 80.tych rokov v nikdy nespiacom New York city. DJs Karollo & Koki & Matthew Sax oprášia túto exkluzívnu značku a potešia všetkých, ktorí v ten večer zablúdia na Šafko, či už cielene alebo náhodou. Komu už chýba dalšia dávka rare grooves disko by si to mal určite namieriť na Medenú kde mu deficit odstránia DJs MishekAndrej Čapek a ich Stereodisco sounds.

V nedeľu a pondelok je klub zatvorený, no nedeľa v bare klasicky v podaní DJ Felixa a jeho lounge Sunday chillin. Pondelok je v bare rezervovaný pre soul a hip-hop sounds v v podaní Soul Food by DJs MetysMiko.

via nuspirit.sk