První letní festival Iný fest přiveze do Prahy Iné Kafe!


První letní festival pod taktovkou pořadatelské agentury PromoProdukce a.s. představí Praze punk –rockovou kultovní slovenskou kapelu Iné kafe.

Kapela se v letošním roce navrací na pódia, kde oslaví 15 let své existence a v České republice zahraje jediný koncert v roce 2010. Další dva se uskuteční pouze na Slovensku v Novém Meste nad Váhom a v Prešově. Iný fest se koná 29. května 2010 na pražském Výstavišti (Bruselská cesta) od 13.30 hodin.

Kapela Iné kafe nahlásila konec svého působení v únoru 2006. Důvodem prý byl nedostatek času zakladatele Vratka Rohoňe, který se rozhodl věnovat svému povolání pilota.Ostatní členové poté bez něj odmítli pokračovat a dohodli se na rozpuštění kapely. „ Jsem rád, že se kapela Iné kafe rozhodla vystupovat právě na našem festivalu, který jsme záměrně pojmenovali slovensky. Iný fest bude opravdu jiný a odlišný od všech hudebních festivalů, uvidíte zde věci, které jste na žádném z festivalů ještě neviděli. Detaily bych si zatím nechal pro sebe, podrobnosti oznámíme na tiskové konferenci, která se bude konat již koncem března.“ Naznačuje překvapení pořadatel festivalu Artur Kaiser.

Dále na festivalu vystoupí:
Medvěd 009
Rybičky 48
O5&Radeček
Fate Magazine
Lety Mimo
Enter
Civilní obrana
Season crack
Ticho de Pre Cupé Band

afterparty : Legendy

Předprodej vstupenek na http://www.ticketportal.cz

via PromoProdukce a.s.