Program Crossclub na december 2010


01.12. str MORE THAN HIP HOP (Thavius Beck (USA), Bica & Ezop, Abu)

PSYTRANCE STAGE (Ondrej Psyla, Tranceformer , Zbora)

BIOKAF (film Na sever)

02.12. ctv GYPSY SWING MEETS LATIN BASS (Gadjo.cz, Mikuláš, Mackie Messer, Jam Sound

Systema feat Pepino B, Joe Harper, Pianomiks, John Feril)

03.12. pat ZABLESK NIGHT (Rido & Brooklyn, Computer Artist, Danoo, Denius, Equid)

CZ DUBSTEP STAGE: Ans, Matoa, Trusty, Merak)

04.12. sob DOBREJK VEČER (Cut La Roc (UK), Mesmer (RO), Kaplick & Saku a hosté)

BASS TRAP STAGE (2krazy (GER), Yadel, Abu)

05.12. ned CROSS N ART (film Česká RAPublika)

HIP HOP NIGHT (Psalm One (USA), Nattynational Rockers, Telka)

WORLD MUSIC CHILLOUT (Afro Nomad Soundsystem)

06.12. pon LOS TEKKENOS (Co 23, Mersi a hosté)

DNB STAGE (Spontal sound crew)

NE RASISMU

07.12. ute DNB DUBSTEP BREAKS (Sta

KRABTECH STAGE (Bazzi live & Spook)

UFFOS (Dokument Doba měděná s diskuzí navrch)

08.12. str REGGAENERACE (Urban Bushman, Bourama, Red I)

BIOKÁF (film Harry Brown)

09.12. ctv PUNK NIGHT (Libera in Causa (SK), Propaganda, Sanitar, Intestacy, Tchichiman)

BREACORE STAGE (Igorrr (FR), Whourkr (FR), Yardesh, Cataract, Gulaz, Raveboy)

CESTOVATELSKA BESEDA (Normálkou na „Bílou stráž)

10.12. pat DRUMSTATION JUNGLE EDITION(Bizzy B (UK) & MC TDK (UK), D.I.S. & Dubwiser MC,

Ripclaw & Coco Jammin’, Mad4ce, Medis)

REGGAE STAGE (Peeni Walli & MCs Mad Reefah & Cocoman)

11.12. sob PRAGUE NIGHTMARE (Frazzbass (IT), Hungry Beats, Raiden, Ychy, Mefisto, Robotron)

BREAK ELECTRO STAGE (Substance D, DJ Er)

12.12. ned CROSS N ART (film Manuál na výrobu teroristy)

ROCK N ROLLS ROYCE (The Beatdown (USA) a hosté)

WORLD MUSIC CHILLOUT (Afro Nomad Soundsystem)

13.12. pon LOS TEKKENOS (Horyz, Isotop, Little Jine, Sisndhyl, Robar)
DNB STAGE (Strato, Eska, Hrebik, Hamaka)

14.12. ute MEOW PÁRTY (Discoballs, No reqest DJs, N-Kyp, Stepforwarad DJs, Raveboy, Orea, Crome)

UFFOS (Palestinští uprchlíci a uprchlické tábory)

15.12. str RNR PARADE (Dirty Blondes, Dead Pope’s Company, Vivien’s Shadow)

PSYTRANCE STAGE (Ondrej Psyla, Flundr, Ypsylon)

BIOKÁF (film Český Mír)

16.12. ctv XMASS PARTY (Milk It, Jokers, Maffia, Poetic Filharmony, Skritek, Dr Shmeghead)

BREAK STAGE (Ans, Telka)

17.12. pat UNITED FORCES OF DUB (Bush Chemists (UK) feat. King General (UK),

United Forces of Dub feat. Ras Jahdon, Petr Míkovec a hosté)

18.12. sob BASS CASEMATE (Kuedo aka Jamie Vex´d (GER), Roko (GER), Matoa, Ghonzales)

MINIMAL STAGE (Dieter (GER), Fatty M, Patrick)

19.12. ned CROSS N ART – GHETTOLEGE (Afrikanistika)

WORLD MUSIC VEČÍREK (Afro Nomad Soundsystem)

20.12. pon LOS TEKKENOS (NSK a hosté)

NE RASISMU

21.12. ute THE CARDINAL POINT TOUR (Caterva, No Prod, Ficus, Nattynational Rockers)

PYTHAGOREAN COMMA (Abu, Ans, Dialect)

UFFOS (Černorůžový večer)

22.12. str DNB JUNGLE (Spontal a hosté)

BIOKÁF (film 3 sezóny v pekle)

23.12. ctv DOBREJK DEN (breakbeat.cz djs)

DUB DUBSTEP GRIME STAGE (Dread K, Medis)

24.12. pat JEŽÍTEKK (MSD live (FR), Mikkim live, Aztek, Majkl NSK, Robotron)

ELEKTRO BÁL STAGE (Prager Lager, Dr Shmeghead, Revize)

25.12. sob LOST IN JUNGLE (Beast 67, Wash!, Basetix Unity, Mersi, MC Driver, MC Dave, Flautistar)

ACID & TEKNO STAGE (Sherpa, Majkl NSK, Mejra NSK, Rolnik, Bazzi live)

26.12. ned SPONTAL SOUND STAGE (Spontal Sound Crew)

WORLD MUSIC VEČÍREK (Afro Nomad Soundsystem)

27.12. pon MOOVE YOUR BODY (Format C (GER), Majkl & Mejra, Greenr, Sherpa & Kubee, Rolnik,

Kolouch), ELECTRO DNB STAGE (Keewix aka Mat Weasel Busters (FR), CH1P aka Format C,

Spam, Sherpa, Šmela, Spad)

28.12. ute HULIDI (Feher Fekete Kerek, Flautistar & Cut Dem, Ota Karz a hosté)

MINIMAL ACID HOUSE (Ark, Sepap)

29.12. str BIOCROSS SPECIAL (Psylatino (POR), Gorgo (SK), Ondrej Psyla, MP)

30.12. ctv NEW YORK SKA JAZZ (New York Ska-Jazz Ensemble (USA),

REGGAE STAGE (Nattynational Rockers, Forward March Posse)

31.12. pat IMPERIALISTIC SILVESTR NIGHT (Philip TBC, Babe LN & Stanzim & Ghonzales,

Pixie & Suki, Beast67, Akira & Bifidus Aktif, Mersi & Koobl & Vitt3k)

MOOOVE IT! STAGE (Quadrant Sound, M&Gors Sound System, Sunshine People)

REGGAE DUB DUBSTEP (Babylon Rocker, Suppafly, Yukimura, Medis)

01.01. sob KAVÁRENSKÝ POVALEČ (chillout)

via crossclub.cz

+ There are no comments

Add yours