Program Crossclub na august 2010


01.8. ned CROSS N ART (dokument Banánové děti a země snů)
WORLD MUSIC CHILLOUT (Afronomad Sound System)
02.8. pon LOS TEKKENOS (NSK a hosté)
03.8. ute CULTURE MOVE (Mustakillah & Al Amdiez (FR), Kaliyuga Sound)
2ND STAGE (Bazzi live, STK)
04.8. str BIOCROSS PSYTRANCE (Ondrej Psyla, TMX (SK), MP)
ODSCHOOL BREAKS (ANS, DaRoot)
LETNÍ KINO ČESKÝCH FILMŮ (film Pražská pětka)
05.8. ctv REGGAENERACE (Spikey T (UK), Sai Sai (FR), Dr Kary, Mesenjah, Boldrik,
Peeni Walli)
JUNGLIST CALL STAGE (Telka, Mad4ce)
06.8. pat IMPERIALISTIC NIGHT (DJ K (CAN), Mighty Melody (GER), Segundo live,
Standokan, Kredenc, NGR, Bassik)
07.8. sob ELEMENTS OF MUSIC – PSYTRANCE STAGE (Sonority-Live!, Jayex, Dwaid (SK),
Ondrej Psyla, Gulliwer, Neurosponge, Gondar), ECLECTIC STAGE (Josef Sedloň, Stanzim,
Nitrous, Foxman, Mersi), DEEP STAGE (Greendust, Nytram, MP), GARDEN (Peky, Rachetik)
08.8. ned ROCK N ROYCE ROLSE (The Rifffs (MAL), Cornerstone Roots (NZ))
WORLD MUSIC CHILLOUT (Afronomad Sound System)
09.8. pon LOS TEKKENOS (Urna a hoste)
10.8. ute BIOCROSS PSYTRANCE (Ondrej Psyla, Plech, Gondar)
DEAKTIVACE (Nika 77, Szanzim)
11.8. str ROCK N ROYCE ROLSE (Gagarin Brothers (RUS),
FUNKY (Telka, Mad4ce)
LETNÍ KINO ČESKÝCH FILMŮ (film Kdyby tisíc klarinetů)
12.8. ctv PUNK NIGHT (Argies (ARG) a hoste)
Swing Kafe (Aurora Jazz Band)
13.8. pat DEORBITAL NIGHT (Spontal Sound, Ja-Ne, Babe LN)
ELEKTRO BAL STAGE (Prager Lager, Dr Smeghead)
ZAHRADKA (Jesus)
14.8. sob 5. BIRTHDAY OF PROSEX SYSTEM (Mat Weasel Busters (FR), Sherpa, Kubee, Rolnik,
Zajic, Radek, Vikies, Kolouch, Šmela, Spad, Frock, Kan-Jacca, Mersi, MC Dawe)
15.8. ned CROSS N ART (dokument Zemřít ukamenováním)
WORLD MUSIC CHILLOUT (Afronomad Sound System)
16.8. pon LOS TEKKENOS (LXR a hosté)
17.8. ute SOUNDS UNITED -SPECIAL B-DAY PARTY (Roccaflex, Peeni Walli, Praggatronic, Irie
Memba, Boldrik, Mad Coffin, Missy – M, DJ Bym (FR))
2ND STAGE (Bazzi live, Mejra NSK)
18.8. str DNB STAGE (Spontal Sound)
ACID TRANCE HOSE (Mejra NSK a host)
LETNÍ KINO ČESKÝCH FILMŮ (film Muž z 1.století)
19.8. ctv REGGAENERACE (Cocoman and Solid Vibes, Boldrik, Mesenjah, Dr Kary)
20.8. pat DOBREJK VECER (Djs Adelight, Brada, Turtlesquad vs Killya, Lishack, Toffa)
LAZYTEMPO STAGE (Yadel, Forma and guest)
21.8. sob DRUMSTATION (Philip TBC,
22.8. ned CROSS N ART (dokument Nebe, Peklo)
WORLD MUSIC CHILLOUT (Afronomad Sound System)
23.8. pon LOS TEKKENOS (Mayapur a host)
24.8. ute REGGAENERACE (Taf + Dama)
ELEKTRO BAL (Prager Lager , Dr. Smeghead)
25.8. str CROSSKA (63 High (GR), Discoballs, Forvard March Posse)
BREACORE JUNGLE DUBSTEP (Mad4ce, Heavyn, Hellish, Smeti)
SWING KAFE (Swing dance school)
LETNÍ KINO ČESKÝCH FILMŮ (film Romance pro křídlovku)
26.8. ctv R N R PARADE (Delusion, Unnecessarity, Medis
REGGAENERACE (Raggamuffin Whiteman, Babylon Rocker)

27.8. pat CCTV Allstars, Soliloqui, Appu a hoste)
MORE THAN DUBSTEP STAGE (Deus Ex Machina, Mr. ISM)
28.8. sob IMPERIALISTIK NIGHT (Klook, Yadel,RAA.O, Ja-Ne, Edrum, Elvis, Mario)

29.8. ned RAGGASTEP STAGE (Medis a hoste)
WORLD MUSIC CHILLOUT (Afronomad Sound System)
30.8. pon LOS TEKENOS – PRAGUE NIGHTMARE (Prague Nightmare + Hungry Beats DJs)
31.8 ute HULIDI (Kati + Spišák, Divadlo: Podpultovka: Nejsi, dej si prázdniny
Hudba: Kulturní Milan, Mr Andel)
01.09.str BIOCROSS PSYTRANCE (Ondrej Psyla, Flundr, Genaro)

via crossclub.cz

+ There are no comments

Add yours