Přípravy přehlídky cirkusového umění Cirkus Cirkus Classic jsou v plném proudu


Již dnes 23. září 2010 v 17. 30 hodin začíná největší mezinárodní přehlídka cirkusového umění v Čechách. Akce se uskuteční v Praze 8, na Rohanském nábřeží (Metro Invalidovna), v luxusních vyhřívaných cirkusových stanech a potrvá až do 14. listopadu 2010. Cirkus Cirkus Classic je cirkusové představení, které volně navazuje na úspěšný Mezinárodní festival cirkusového umění Cirkus Cirkus festival, který se letos v únoru konal v Praze. Už od tohoto týdne se divákům představí účinkující z celého světa.

Diváci se mohou těšit na vystoupení afrických slonů z Anglie, která míří do Česka až ze švédského cirkusu Maximum, na drezůru lvů z největšího dánského cirkusu Arena, na volný výcvik ušlechtilých koní a také na drezůry velbloudů, lam a zeber. Z artistických vystoupení je třeba vyzdvihnout brazilskou skupinu Diorio, kde skupina kaskadérů jezdí na motorkách současně proti sobě, v ocelové kouli o průměru 4, 5 metrů! Dále nesmíme opomenout také, italské akrobatické duo Curatola Brothers, které se právě vrátilo z angažmá v Las Vegas.O toto světové číslo usilovalo několik předních evropských cirkusů, ale tato dvojice si právě vybrala nabídku největšího českého cirkusu Cirkus Cirkus.

Pro děti je ve venkovních prostorách akce připravena „ Cirkusová ZOO“, kde ti nejmenší diváci za symbolický poplatek na krmivo, mohou navštívit exotická zvířata, která v cirkusové show pravidelně vystoupí.

Hraje se každý den kromě pondělí. Představení začínají od úterý od pátku od 17.30 hodin. O víkendu se konají vždy dvě představení od 13.30 a od 17.hodin

Cena jedné vstupenky činí 200 Kč, rodinná vstupenka pro čtyři osoby stojí 550 Kč. Děti do pěti let mají na akci vstup zdarma. Vstupenky můžete zakoupit od 16. Srpna 2010 v předprodeji v sítích Ticketpro a Ticketportal nebo přímo na místě v cirkusové pokladně.

via PromoProdukce