Přehlídka Cirkus Cirkus Classic poprvé v Praze


Nevšední mezinárodní cirkusová přehlídka Cirkus Cirkus Classic navštíví Prahu. Celkem šedesát cirkusových představení se uskuteční od 23. září do 14.  listopadu 2010 ve speciálních luxusních vyhřívaných stanech na pláni Rohanského nábřeží, na Praze 8, Metro Invalidovna, naproti hotelu Olympik.

Cirkus Cirkus Classic návštěvníkům nabídne nepřebernou škálu zábavy a neobyčejné podívané.  Diváci se mohou těšit na žonglérská a artistická vystoupení, vystoupení klauna nebo drezůra s exotickými zvířaty. „V rámci programu vystoupí umělci a artisté z Brazílie, Dánska, Itálie, Rumunska, Polska, Ukrajiny a České republiky v neuvěřitelných 60 představeních,“ uvedl Artur Kaiser, ředitel pořadatelské společnosti PromoProdukce a.s.

Divákům se například představí rychložonglér Rudolf Janeček z České republiky, trio vzdušných akrobatů z Polska Wozniewski, drezéři slonů, zeber, velbloudů, lvů a mnoho dalších. Jako třešnička na pomyslném dortu vystoupí brazilští jezdci na motorkách v takzvané „ kouli smrti“, kteří předvedou nezkrotnou jízdu pěti motorek v jednom okamžiku v ocelové kouli o průměru 5 metrů.

Pro děti je venkovních prostorách akce připravena „ Cirkusová ZOO“, kde ti nejmenší diváci za symbolický poplatek na krmivo mohou navštívit exotická zvířata, která v cirkusové show pravidelně vystoupí.

Cena jedné vstupenky činí 200 Kč, rodinná vstupenka pro čtyři osoby stojí 550 Kč. Děti do pěti let mají na akci vstup zdarma. Vstupenky můžete zakoupit od 16. Srpna 2010 v předprodeji v sítích Ticketpro a Ticketportal.

Pozor speciální akce: Kdo si zakoupí rodinnou vstupenku do konce září v předprodeji na místě konání akce, dostane ZDARMA jako dárek dvoudílné DVD se záznamem z  Mezinárodního festivalu cirkusového umění Cirkus Cirkus, který se konal v únoru tohoto roku v Incheba aréně.

via  http://www.cirkusclassic.cz