Predvianočný Dizajn Market v Starej Tržnici


Zdravíme všetkých fanúšikov čerstvého česko-slovenského dizajnu. Po Hviezdku a Pohode zavŕšime tento rok špeciálnym predvianočným Dizajn Marketom v Starej Tržnici. 29.11.2015 od 10:00 – 18:00 sa môžete tešiť na viac ako 40 nadaných začínajúcich aj etablovaných dizajnérov, tvorcov a predajcov v známych drevených stánkoch so všakovakými handmade vecičkami, ktoré budete môcť naživo vidieť, poskúšať a kúpiť :). K tomu vás ešte čaká bohatý celodenný kultúrny program a gastro.

Predstavia sa vám značky: Slovenská mydláreň, Parapet, Three Point, Torteelas, Lemur O.O, Vetesh, Gentlemen’s, Mawilo, Notes from Lucy, San Pedro, Bubak design, Ty-gallery, Kanaan Loris, Alala Cila, Triorigamy, Muff, Red Capra, Imani, Makiwanrurash, Zananet, Petja, TatianArt, LK.minilab, Maka Gallik, Ignorant, Pupa Art, Kla-si-k-a, Lin, Jokou, WoodPack Instruments, Poko loko, Mojatvorba.sk, Matushka, Hoffe, Luka, handmade šperky, Marrci, Zoot, Ofbeaddesigns, Gentle Jam, PJ by Judit, Pukkai, Fashion by Marta Urban.

Okrem toho vás čaká kultúrny program: Detské divadielko – ZkuFraVon,
Módne prehliadky http://www.zoot.sk, Live šitie – Domov na mame, Dj na starých
platniach Futurit Schellack Diskothek, Hudobná skupina EA, FunThomas a
Genius Locci.

Facebook Event nájdete tu: https://www.facebook.com/events/168445536834828/
Viac info o Dizajn Markete: http://www.dizajnmarket.sk

Vidíme sa v nedeľu 29.11.2015 v Starej Tržnici v Bratislave.

Dizajn Market je jedinečný formát prezentácie mladých talentovaných dizajnérov, tvorcov a predajcov zo Slovenska a Česka. Širokej verejnosti sa už predstavil 6 rokov na Festivale Pohoda v Trenčíne a 3 roky na Hviezdoslavovom námestí v rámci Bratislava Street Art festivalu. Team OZ Euforion a Sashe.sk vyberá predajcov podľa ich kvality a dáva im šancu predávať na Dizajn Markete
za zvýhodnených podmienok.