Pre fanúšikov Amnesia Ibiza parties na Slovensku máme dobru správu


Po šiesty krát sa na Slovensku uskutoční exkluzívna party, ktorú vám prinášame z najznámejšieho párty miesta na Zemi, z ostrova Ibiza.

Ibiza sa nikdy netajila svojou povesťou raja na zemi. Miesto kde sa striedajú tí najlepší z najlepších a tešia sa miliónom návštevníkom ročne. Tohto roku Ibizu so všetkým čo k nej patrí zažil na vlastnej koži aj Charlie Clubber, ktorý sa predstavil na akcii s názvom POP STAR po boku Briana Crossa. Práve tento španielský dj sa stal rezidentom Amnesia Ibiza parties na Slovensku a sme radi, že nás opäť raz poctí svojou návštevou.

Exkluzívna párty s názvom POP STAR sa na Ibize odohráva každý týždeň a teší sa veľkej obľube. Na niekoľkohodinovej show sa na pódiu vystriedajú svetovo uznávaní dji v sprievode živých speváckych a tanečných vystúpení. Hviezdne obsadenie získalo tejto párty množstvo fanúšikov na celom svete, medzi ktorých patria aj hviezdy najväčšieho formátu, ako napríklad Bill Gates, Leonardo Di Caprio, ale aj Shakira či Enrique Iglesias.

To, že táto párty je hviezdnou v pravom slova zmysle sa budete mať možnosť presvedčiť už 1.10 v bývalom Fashion clube, dnes známym pod názvom The Club. V Bratislave privítame hostí Briana Crossa a španielsku speváčku Nuriah Swan. Z domácich radov sa nám po prvý krát spolu predstaví dvojica Charlie Clubber a Michal Gečevský, ktorí sa v týchto dňoch tešia spolupráci v hudobnej produkcii.

Doteraz sa Amnesia Ibiza parties na Slovensku konali na veľkých pódiách, vždy v kombinácii s najnovšou zvukovou a svetelnou technikov. Vizuálny efekt dotvárali profesionálni tanečníci a electro buggie dancers. Inak tomu nebude ani tento krát. Pre emotívnejší zážitok sme zvolili štýlový klub, ktorý svojim dizajnom a priestorovým riešením ponúka prežitok pulzujúcich rytmov v bezprostrednej blízkosti hlavných hviezd.

Špeciálna výzdoba, program od 20tej hodiny večer, exkluzívny hostia a hviezdny podpis Amnesia POP STAR party. To všetko a omnoho viac je pre vás prichystané 1.10 v The Club, kde spolu prežijeme noc v hviezdnom opojení!

Brian Cross /amnesia ibiza resident /es
Nuria Swan /live vocal /es
Charlie Clubber
Michal Gečevský /electrinic guitar
DJ I-ONE
+ Amnesia Ibiza visuals
+ Ibiza sexy gogo dancers
+ Electro boogie dancer

via Charlie Clubber