Pôvodná slovenská fantasy séria Mariotovi dediči v predaji


Kúzla, tajné spoločenstvá a magická moc sú bližšie, ako by ste si mysleli. Po niekoľkých úspešných prekladových tituloch prináša Vydavateľstvo Fragment novú slovenskú fantasy ságu! 9. marca sa na pulty kníhkupectiev dostal prvý zo štyroch dielov príbehu o Mariotových dedičoch z pera mladej slovenskej autorky Marje Holecyovej.

Jeden deň, jedno stretnutie, jeden rozhovor prevrátia život štrnásťročnej Mije z Nitry naruby. Z bezstarostného študentského života ju náhle vytrhne správa o jej skutočnom pôvode. Naozaj má uveriť tomu, že je dcérou obávaného čarodejníka Mariota? Že čarovanie, lietanie a zaklínanie nie sú iba smiešne výmysly rozprávkarov?

Mija sa z jedného dňa na druhý stane súčasťou skrytého sveta mágie. Medzi čarodejníkmi ju však čaká len málo príjemného. Svoj strach, nenávisť a opovrhovanie Mariotom prenášajú členovia čarodejníckych klanov na jej plecia. Oporu nachádza len v priateľstve chlapca s podobným osudom – ďalšieho Mariotovho dediča. Hnev z krivdy a zúfalstvo ju napokon prinútia prekonať tú najväčšiu prekážku – svoj vlastný strach. Netuší, že tým otvára dvere nebezpečným udalostiam, ktoré na oboch dedičov čakajú.

Mariotovi dediči sú strhujúcim rozprávaním o mágii a čarodejných svetoch. Na pozadí symboliky farieb a prírodných živlov sa rozohráva príbeh manipulácie verejnou mienkou, hľadania sily v nás samých a rúcania čierno-bielych predstáv o živote. Vďaka sympatickej hrdinke a napínavému príbehu z domáceho prostredia je kniha Marje Holecyovej na najlepšej ceste k tomu, aby sa stala bestsellerom.

INFORMÁCIE O KNIHE
Autor: Marja Holecyová
Názov titulu: Mariotovi dediči – Predurčenie
Technická špecifikácia: 352 strán, viaz., rozmery 138 × 205 mm, slovenský jazyk, vek bez obmedzenia, EAN 9788080893675, 9,99 €

via fragment.sk