Posledný marcový víkend v Nu Spirit: [MiE] avec Florian Kruse, Dramatique special s Jennou G a Sunday Jam Session


V piatok v Nu Spirit Clube z posledného marcového víkendu ako prví ukroja Martin Haberland a Maroš Glaubic v dalšom pokračovaní ich housovej urban legend party [MiE], ktorej hosťom je tentokrát nemecký DJ a producent Florian Kruse. Jeho hudobný svet “modern electronica” je zmesou downtempo soundov inšpirovaných groovy dubom a tradičného nemeckého tech-house. V bare na Medenej budú za gramcami DJ Magalová a DJ Yanchi a svojim All Good Funk sa postarajú aby Vám náhodou nebolo otupno.

Narodeninová žúrka najstaršieho drum’n‘bassového kolektívu Drumatique je na programme v sobotu v klube. Tento už 14.-ročný “teenager” si na svoju oslavu pozval špeciálneho hosťa z Anglicka – vokalistku Jenna G, ktorá na scéne pôsobí už viac ako 10 rokov. Jej hlas ste mohli počuť na nahrávkach projektu Un-Cut, ale aj na mnohých broken-beatových a housových trackoch, ktoré nesú pečať západného Londýna. O poriadnu tancovačkú sa postará DJ a producent Axiom zo Švajčiarska, ktorého skladby nájdete na tých najprestížnejších labeloch ako sú Renegade Hardware. Asistovať im bude celá slovenská špička.

Funky povahy dostanú svoju dávku v starom dobrom bare kde sa o nich starostlivo postarajú nemecký DJ Rudepie (CultureClashCrew ), a českí DJs Goldstar (etadjs) a Mr Ultrafino (FuzeCrew) a ich funkybreakové a housové vibes.

Koniec víkendu už tradične patrí pomalému a vláčnemu dojazdu po prežúrovných nociach. Všetci, ktorí majú chuť zakončiť týždeň jazzom bz nemali obísť tradičnú Sunday Jam Session v klube s The Trio, už od ôsmej a ako vždy free-entry. Lounge a chillout sounds DJ Felixa si na Vás počkajú za rohom, teda dvoma rohmi, v bare na Medenej.

via nuspirit.sk