Popular Night s Tevom Howardom z Chicaga


Nu Spirit rezidenti Rafo, Gabriel Brunner a Pure si na piatok 16. apríla pripravili špeciálnu akciu s hudobným hosťom spoza Atlantiku. Na ďalšie vydanie svojej housovej Popular Night si do klubu na Šafárikovom námestí 7. pozvali DJa Teva Howarda z Chicaga.

Tevo sa venuje hudbe takmer od škôlky a ku gramcom sa dostal už ako 12-ročný, keď ich zdedil od svojho staršieho brata. Od roku 2005 je producentom vlastného labelu Beautiful Granville Records, pomenovaného podľa východnej štvrti Chicaga, kde momentálne žije. Je oddaným stúpencom tanečných housových beatov strihnutých inštrumentálnymi prvkami a štipkou soulu. Podľa Teva house musí mať dušu, ktorá dýcha.
Bratislavská akcia je súčasťou promo turné pri príležitosti vydania Tevovho debutového albumu Crystal Republic, ktorý vyšiel na rešpektovanej holandskej značke Rush Hour.

Piatková žúrka je už treťou akciou v Nu Spirit Clube pod hlavičkou rýchlo rastúcej slovenskej designovej značky Popular. Tak ako na predošlých akciách s holandskou dvojicou Juju a Jordash alebo americkou legendou Chezom Damierom, aj v apríli Rafo navrhol špeciálne Popular tričko, o ktoré sa budú môcť uchádzať tí najvytrvalejší tanečníci.

http://www.nuspirit.sk
http://www.myspace.com/beautifulgranvillerecords

via nuspirit.sk