Podhájska Fest: Po troch rokoch sa rozrastá


Obci Podhájska v okrese Nové Zámky, ktorá má čosi vyše 1200 obyvateľov, opäť stúpne tento údaj. Pričiní sa o to 4. ročník festivalu Podhájska Fest v dňoch 16. a 17. júla 2010.

Vlaňajší 3. ročník ukázal, že ľudia z Podhájskej a okolia majú o hudbu záujem. Možno aj preto, že Podhájska Fest nie je typickým letným festivalom. Vlani sa futbalové ihrisko v obci na jeden deň zmenilo na veľký piknik. Pódium, stánky, obláčiky na gýčovo modrej oblohe, príjemný trávnik na posed, nafukovacie atrakcie pre deti – proste raj na zemi.

Tento rok si rajskú festivalovú atmosféru v Podhájskej budete môcť vychutnávať hneď dva dni. V piatok 16. júla 2010 si na svoje prídu milovníci hip-hopu. Trojica azda najznámejších slovenských hip-hoperov skupina AMO, DJ Viktor Hazard a Decko majú pre fanúšikov špeciálny program s názvom Spokojní. Okrem nich sa do Podhájskej chystajú aj Čistychov + Mišo Biely, Dramatikz, H16 + Grimaso, Kali + Lubeck, Dvojitý Postup a Phantoms Crew. Ešte pred hlavnými hviezdami všetkých dostanú do varu DJ Payo a DJ Frankie.

Sobota 17. júl 2010 bude na futbalovom ihrisku v Podhájskej venovaný všetkých rockovým nadšencom. Headlinerom večera bude kapela IMT Smile, ktorá na festival príde v plnej sile. Bratia Táslerovci sľubujú veľkú šou aj s perkusionistom a saxofonistom. Nič na náhodu iste nenechajú ani muzikanti z Hex-u, ktorí nahrávajú nový album. Pódium bude patriť aj kapelám UKND, Smola a hrušky, Metropolis, La3no Cubano, The Paranoid, Zoči Voči, Neverback, S.C.O. či anglickej formácii Maslow, ktorá si dá po vlaňajšku na Podhájska Feste repete.

Leto sa začína, konečne o tom svedčí aj počasie. Užite si víkend od 16. do 17. júla v malebnom prostredí Podhájskej. Aby ste vydržali festivalovať dva dni vkuse, organizátori si pre návštevníkov pripravili praktický darček. Pri vstupe do areálu nedostanú len náramok na ruku, ale aj energetický nápoj Pitbull. Viac informácií o festivale: http://www.podhajskafest.sk.

via podhajskafest.sk