Počúvaj čo zažiješ


Už 2. a 3. júla zažijú fanúšikovia dobrej hudby na Lovely Experience stage-i na festivale Topfest jedinečnú show. Topfest prinesie ako prvý na Slovensku legendu elektronickej tanečnej hudby ATB, živé vystúpenie formácie Kosheen s ich projektom Live PA a množstvo ďalších svetových mien, predstavujúcich súčasné trendy tanečnej hudby.

Dve noci plné elektronickej hudby obsahujú naozaj veľké množstvo umelcov, pri ktorých Lovely Experience prináša revolučnú novinku, ako spoznať ich jedinečnú tvorbu. Prináša nový projekt Lovely Experience rádia, ktoré predstavuje umelcov Lovely Experience stage-u na festivale Topfest najlepšie ako je možné, hudbou! Umožňuje počúvať skladby všetkých umelcov tejto jedinečnej show pomocou Lovely Experience rádia. Rádio je možné naladiť jedným kliknutím a unášať sa nonstop hudobným programom, zloženým iba z umelcov, vystupujúcich už 2. a 3. júla na festivale Topfest.

Táto novinka umožní lepšie spoznať tvorbu každého z vystupujúcich a vďaka dlhšiemu testovaniu ju môžeme odporučiť ako dokonalú hudobnú kulisu s kvalitnou hudbou – tvrdí organizátor Lovely Experience stage-u na Topfeste. Prinesieme naozajstnú kvalitu umelcov a chceme, aby si túto skutočnosť mohol overiť každý, pretože na Topfeste bude tento rok naozajstné tanečné šialenstvo, dodáva organizátor.

Počúvať Lovely Experience rádio môžete na nasledujúcej adrese:

http://radio.lovelyexperience.sk

Lovely Experience stage na festivale Topfest odprezentuje množstvo kvalitnej hudby a okrem naozajstných legiend, akými sú ATB a Kosheen, prinesie aj aktuálny pohľad na elektronickú hudbu v podaní snáď najkontroverznejšej hviezdy tanečného neba Ronalda van Gelderena, ktorý je známy svojimi live vystúpeniami alebo aktuálny prierez trendov svetovej elektronickej hudby Alex M.O.R.P.H., Menno de Jong alebo Nitrous Oxide.

Viac informácií: http://www.lovelyexperience.sk

Lovely Experience stage na festivale Topfest
2.až 3. júl 2010
areál pri Novom Meste nad Váhom
Predpredaj lístkov: http://www.ticketportal.sk/predstavenie_javisko_view.asp?IDPred=120640
Oficiálny pártybus: http://www.partybus.sk/partybus/partybus-lovely-experience-topfest-2010-zelena-voda/

Pokec profil: http://pokec.azet.sk/Lovely_Experience_stage

Facebok profil: http://www.facebook.com/lovely.experience

via http://www.lovelyexperience.sk