Pittbull PodhájskaFest 2010 plný prekvapení


Štvrtý ročník hudobného festivalu Pittbull PodhajskaFest 2010 klope na dvere. V športovom areáli v obci Podhájska sa uskutoční od 16. júla do 17. júla. Organizátori si tento rok pripravili plné vrece prekvapení. Zväčšili areál, na súťažiacich návštevníkov čakajú hodnotné ceny a energetický drink dostane každý, kto si príde užiť najmä hudobné prekvapenia.

Prvý deň festivalu, piatok 16. júl 2010, bude patriť priaznivcom hip-hopu. Všetko to roztočia DJ Payo a DJ Frankie. Na pódiu Pittbull PodhájskaFestu sa postupne predstavia aj Dramatikz, H16, Kali či Dvojitý Postup. Práve táto skupina spolu s Dramatikzom nahrala originálnu pozvánku na festival, ktorá sa už čoskoro objaví na facebookovskej stránke PodhájskaFestu 2010. Vrcholom mega hip-hopovej noci bude vystúpenie zoskupenia Spokojní. Pod týmto názvom sa v Podhájskej predstaví kompletná skupina AMO spolu s raperom Deckom. Sobotu bude vítať DJ Viktor Hazard so svojím originálnym setom.

Sobota bude na Pittbull PodhájskaFeste 2010 venovaná rockerom. Vlani si miestnu atmosféru nevedela vynachváliť anglická kapela Maslow, a tak sa do novozámockého okresu vracia. Prekvapením je, že za ich bicie si sadne bubeník kapely Inekafe Dodo Praženec. Podľa slov gitaristu Angličanov Kenwyna to spoločne poriadne roztočia. Poriadne to iste roztočí aj kapela Hex, ktorá nahráva nový album, no v jej playliste nechýbajú ani osvedčené hity. Tých má niekoľko aj kapela UKND, ktorá si zahrá pred Hexákmi. Má teda dôležitú úlohu – roztancovať a rozospievať celú Podhájsku. Tá sa totiž tento rok môže tešiť na veľkú hudobnú lahôdku – koncert IMT Smile. Bratia Táslerovci očakávajú plný dom a veria, že Podhájska potvrdí dobrý chýr festivalu.

Do sobotňajšieho programu sa dostali aj kapely SCO, Lat3no Cubano, Smola a hrušky, Metropolis, Zoči Voči, Neverback či Paranoid, ktorá nedávno vydala svoje debutové CD a práve v Podhájskej ho chce pokrstiť. Meno krstného otca je ešte tajomstvom. Čoskoro sa o ňom iste dozvie moderátorská dvojica 4. ročníka Pittbull PodhájskaFestu 2010 – Michal Kožuch a Michal Malicher, ktorí sú známi hlavne z vysielania Rádia Max. Scenár od organizátorov odmietli s tým, že majú svoj vlastný. Zdá sa, že tento rok bude v Podhájskej naozaj každý prekvapený.

via PodhajskaFest