Pitbull PodhájskaFest 2010 poteší hip-hoperov, rockerov aj nádejné modelky


Športový areál v obci Podhájska, ktorá je vyhľadávaná pre svoje termálne kúpalisko, pripomína v týchto chvíľach mravenisko. Všetko sa chystá na štart 4. ročníka Pitbull PodhájskaFest 2010.

Festival sa tento rok začne netradične – už v piatok. Na pódium si to namieri to najlepšie zo slovenského hip-hopu. Do správnej tanečnej nálady budú od 19. hodiny návštevníkov dostávať DJ Frankie a DJ Payo. Po nich príde rad na Kali + Lubeck, H16 + Grimaso, Čistychov + Mišo Biely, Dvojitý postup, Dramatikz. K tomu všetkému vystúpenie tanečnej skupiny Phantoms Crew. Vrcholom piatkovej noci bude špeciálny koncert zoskupenia Spokojní, ktorý len pre PodhájskaFest pripravili Amo, Opak, Decko a DJ Viktor Hazard.

Ani v sobotu nebude na pódiu nuda. Počas svojho koncertu pokrstí debutové CD kapela Paranoid. Krstnými otcami budú členovia kapiel Plus Mínus a Inekafe Dodo a Wayo. Festivalníkom sa predstavia aj S.C.O, ktorá sobotňajší program festivalu odštartuje o 15.30 hod., Neverback, anglická kapela Maslow, La3no cubano, Smola a Hrušky, U.K.N.D., HEX, IMT Smile, Metropolis a Zoči Voči. Dámy, ktoré budú chcieť ukázať svoje sexi krivky nielen svojim polovičkám, sa môžu zúčastniť na kastingu do súťaže Dievča leta. Medzi 15.00 hod. a 17.00 hod. si na všetky odvážne krásky v plavkách posvieti šéf tímu – Juraj Morký osobne.

Predpoveď počasia na obidva festivalové dni je viac ako pozitívna. SHMÚ hlási teploty okolo 35 °C. Takže okrem dobrej nálady si na PodhájskaFest 2010 iste pribaľte aj opaľovacie krémy a slnečné okuliare. O to, aby ste aj v horúčavách prežili nabitý festivalový program sa postarajú organizátori. Priamo pri vstupe od nich dostanete plechovku energetického nápoja Pitbull!

via Pitbull PodhájskaFest