Piaty slovenský BarCamp opäť v Žiline


V sobotu 15. mája sa stretnú nadšenci informačných technológií, internetu a online marketingu na piatom slovenskom BarCampe. Dejiskom stretnutia plného prednášok a diskusií v otvorenom neformálnom prostredí bude už po druhýkrát kultúrny uzol Stanica Žilina – Záriečie.

Organizátorskú taktovku tentokrát prevzali František Milec, Juraj Grečnár a Jana Kopernická. Tretia májová sobota sľubuje poriadnu dávku nových užitočných informácií. So svojimi skúsenosťami a názormi sa podelia Marko Kolár, Peter Duska, František Volár, Peter Kučerka, Mário Mjankov, Tomáš Mitana, Michal Truban a mnohí ďalší. V prednáškach sa dotknú nielen tém týkajúcich sa sociálnych sietí a marketingu, ale aj dizajnu, programovania, či úskalí budovania vlastnej firmy.

Účastníkov BarCampu čaká okrem kvalitných prednášok a podnetných diskusií niekoľko prekvapení. Sobotu strávenú v žilinskej Stanici im bude pripomínať tričko a odznak. Novinkou je aj tombola, ktorej výťažok bude venovaný na podporu aktivít občianskeho združenia Truc sphérique.

via barcamp-za.sk