Parov Stelar – The Phantom EP


Vydavatelství: Etage Noir Recordings
Cat#: EN026
Datum vydání: 25. 6. 2010
Formát: Vinyl/CDM/Digital
Čárový kód: 00808699003513
Distribuce: Etage Noir Recordings

Elektro-swingový gentleman je zpět. Po úspěchu alba „Coco“, které bylo vydáno v roce 2009, se Parov Stelar konečně ocitl mezi nejvýznamnějšími světovými producenty. Vyprodané koncerty, singly na vrcholech hitparád a úspěšné turné Parov Stelar Bandu jsou důkazem enormního růstu věhlasu a slávy tohoto muzikanta z rakouského Lince.

A nyní vypouští ze svého studia do světa něco zbrusu nového… EP „The Phantom“ obsahuje dvě verze stejnojmenné skladby. Zatímco ta „originální“ je o vášni k piánu a smyčcovém aranžmá – rozjařený flirt se zvukem a atmosférou Motownu – „verze 1930“ nás zavádí zpět do éry swingu, která je Parovem osobitě modifikována, a z „The Phantom“ se zde stává divoké monstrum tanečního parketu. Tímto releasem pokračuje Parov Stelar ve své sérii tanečních EP, která se zasloužila o jeho první úspěchy.

Další skvělou zprávou je, že se v rámci letního open-air turné zastaví Parov Stelar Band i v České republice! Vystoupí na Praděda Festu, který se koná v termínu 27. – 28. 8. 2010 v Hustopečích u Brna.

Tracklist
1. The Phantom (Original Radio Version)
2. The Phantom (1930 Version)
3. The Phantom (Extended Version)

http://www.parovstelar.com/
http://www.facebook.com/parovstelar
http://www.myspace.com/stelar1

via http://www.pradeda.cz