Oddisee – inspirován životem


Všechno to do sebe pěkně zapadá. Život jako inspirace, živej rap, živá kapela a teď i živá deska. Oddisee se netají inspirací životem a cestováním, že skrz jeho pero kapou na papír kapky krve, jež mu koluje v žilách. Jeho flow proudí jak živá voda. Za zády mu nestojí, ale živoucně tepe živá kapela Good Compny… Asi nešlo neslyšet a nevyslyšet volání po živé desce. Kdo si takový trestný poslech může dovolit? The Roots? Oddisee & Good Compny vás vezmou Beneath The Surface (Live) 10. listopadu – 4 dny před svým pražským koncertem. Ale proč mít JEN na poličce něco, co můžete zažít?

Při poslechu první ochutnávky – “Like Really” se jeden může už jen těšit. Naživo to vypukne v úterý 14. 11. ve Futurum Music Baru okolo desítky. A hned pak už jen doufat, že inspirace Prahou a její živou historií, architekturou i kotlem pod pódiem pan Oddisee zvěční do podoby další skvělé skladby.

Vstupenky v předprodeji pořídíte za 390 Kč (+ poplatky) v prodeji na webu Futurum Music Baru, na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), na GoOut.cz, Ticketpro a Ticketportal. Na místě 490 Kč.

Odd Boombox
ODDISEE & GOOD COMPNY
Djs Pufaz & Jeffology
14.11.2017, Futurum Music Bar

FB událost:
https://www.facebook.com/events/121264648592314/

Lístky:

ODDISEE & GOOD COMPNY / US, SUPPORT: DJS PUFAZ & JEFFOLOGY

Muzika:
Like Really (live)

Klipy:
Mass Appeal

Like Really

The Goings On

You Grew Up

Ongoing Thing (20Syl ft. Oddisee)