NuSpirt with [mie] s Llorca aka Art of Tone, Dramatique by Logistics


Housové publikum si prijde na svoje v piatok 24. septembra na Šafku v ďalšej epizóde pásma “Mjúzik”,  Maroša Glaubica a Martina Haberlanda, ktorí Vám tentokrát naservírujú Llorca aka Art of Tones. V roku 2005 prichádza záhadný producent menom Art Of Tones s dvoma sériami EP, ktoré si získavajú rešpekt na housovej scéne. Neskôr sa Ludovic Llorca “priznáva” k svojmu počinu flirtujúceho s jazz infused downtempo. Po dvojročnej prestávke sa ukáže s EP Praise, ktorý sa stáva undergroundovým pojmom a definitívne potvrdzuje že je všetko len nie projektom na jedno použitie. Nu Spirit prináša skvelého “homo musicus” aj s jeho najnovším počinom ‘The World As I Live It’. Bar Lounge tradične patrí DJ.om C.O.D.E. a Mishek.

V bare na Medenej chalani Cosmic Brother – DJ Gabriel Brunner a Rafo – naložia toľko house-nudisco vibes koľko zvládnete.

Septembrová drum and bassová noc DRUMATIQUE SESSION členov Drumatique Crew prichádza 25. septembra do klubu na Šafko opäť so vzácnymi hosťami. Logistics, vydávajúci pod renomovanou Londýnskou značkou Hospital Records, prinesie do klubu svoje videnie liquid funku, vzrušujúceho dance floor.ovo orientovaného drum & bass a kúsky flirtujúce s dubstepom a electronikou.  Popri rezidentoch DJs Gabanna, Galagha, Dolyx, Zajo, MC Aktiff sa môžete tešiť na belgicko-slovenskú producentskú dvojicu Blue Motion! Eros (BE) a DirrrtyB (SK) sa po liquidfunku v súčasnosti upísali abstraktnejšej a minimalistickej zmesi drum&bassu, ambientu, dubstepu, či techna, ktorej sa dnes venujú mená ako ASC, Instra:Mental, Consequence, D-Bridge.

Žltá bednička má pripravené to najlepšie z hudobnej tvorby rokov 70tych, 80tych a 90tych, ooo ano adresa ako obyčajne Medená 16 a dole schodmi.

Nedeľa pekne v prijemnom pozvoľnom tempe partičky the Trio v pásme Free Jam Session, tradične v bare tradične vstup voľný. DJ Galagha a jeho lounge sounds dokopú víkend do úplneho konca. Klube je tento mesiac ešte v letnom režime a v nedeľu ostáva zatvorený.

via nuspirit.sk