NuSpirit víkend s Reném Breitbarthom a Seijim


Leto mešká so svojim príchodom, a tak si ho urobíme po svojom a v housovom duchu. V piatok 4. júna prichádza do klubu na Šafko 7 párty deLight so špeciálnym hosťom z Nemecka. René Breitbarth je majiteľ uznávaného labelu Triebstoff, a nového labelu Deep Data, Ak nazvete Reného euforicko-melancholickým, nebudete ďaleko od pravdy. Taký je totiž house, ktorý tento naturalizovaný Berlínčan produkuje a prezentuje.

Ak mate radi skôr funk a rôzne veselé bootlegy, tak potom v piatok nesmiete chýbať v „starom“ bare na Medenej. O vašu zábavu sa postarajú Bebe alias DJ Magalová so svojim párty sekundantom Andrejom Čapkom. Ako špeciálny hosť sa s organickým setom predstaví chorvátsky DJ a producent Eddy Ramich, aby sa rozohrial pred svojou sobotnou párty v klube.

V sobotu 5. júna sa tam totiž Eddy vracia s tretím pokračovaním svojej tanečnej Kontrapunkt párty zameranej na moderný klubový sound od dubstepu až po house. Mixpult bude okrem neho obsluhovať Seiji, Eddyho špeciálny hosť z Londýna a ako bývalý člen producentského združenia Bugz in the Attick jeden z praotcov „lámaných“ beatov. Seiji na scénu vrátil po niekoľkoročnej odlmke, ale ako sám hovorí, minulosť ho už nezaujíma, naopak, všetko je to o novej a čerstvej hudbe. O to aby bol večer kompletný sa postará spoločne s nimi Junior.

Ak vás na hudbe láka skôr minulosť ako budúcnosť, potom vás DJi Žltá Bednička a Koki pozývajú v sobotu na Medenú. Ich Boogie Night, to je ´další výlet do disco a funky sveta 70. a 80. rokov.

Hudobne relaxovať sa v nedeľu vyberte do baru na Medenú, kde na Vás čaká jazzy-lounge večer. Otvorí ho The Trio jazzových muzikantov, ktorých Sunday Jam Session san a leto presťahovala na intímnejšieho prostredia baru. Bodku za víkendom dajú Felix a Janowa s ich “Soté”. Klub je cez leto v nedeľu zatvorený.

via nuspirit.sk