NuSpirit víkend s Freestyle Night bz DJ Smoove, Leporelo_FM by Frivolous


Túžobne očakávaný koniec pracovného týždňa je tu a spoločne s ním aj čerstvé NuSpirit párty menu. V piatok prichádza do NuSpirit Klubu na Šafku ďalšia epizóda Freestyle Night so špeciálnym hosťom z britského Newcastle – DJ Smoove. Stúpenec acid jazzu a tulák svetom DJ Smoove prináša svoju krabicu plnú funk, northern soul, hip-hop a jazz. Okrem DJingu, ktorému sa venuje už od roku 1990, je aj producentom a majiteľom labelu Wack Records, ktorý si založil v roku 2006. Vydal albumy Dead Men’s Shirts & Gravy a minulý rok prišiel so svojim najnovším počinom Antique Soul by Smoove & Turrell vydanom na Jalapeno Records, kde sa tučný funk valí na vlne ace beatov a break sounds.

V bare na Medenej je pre milovníkov disco, rare grooves a funky nálady pripravený Stereodisco žúr s DJs Jenal a Mishek.

Po výdatnom spánku a lenivom dni je tu ďalší chod. V sobotu sa tešte na narodeninú oslavu. Podcastová show Leporelo_FM s Milosom a Skankom na Rádiu_FM v týchto dňoch oslavuje 3 roky svojej existencie a pri tejto príležitosti sa koná 18. septembra aj ďalšia Leporelo_FM párty v Nu Spirit Clube.

Ako hosť vystúpi výnimočný kanadský producent a performer FRIVOLOUS, ktorý vás určite dobre zabaví a hlavne roztancuje. Daniel Gardner, meno, ktoré sa za týmto projektom skrýva pochádza z kanadského mesta Vancouver, má za sebou 10 rokov štúdií klasickej hry na klavír, neskôr objavil sound Detroitu a už to bolo, vedel, aký sound chce tvoriť, vytvárať a hrať. Vystupuje vo svojom exkluzívnom liveacte, ktorý zahŕňa groovy beat, spev, úžasné melódie a rôzne zvukové efektý, ktoré vytvára aj pomocou svojpomocne vytvorených hračiek – mikrofón vyrobený zo starého telefónneho slúchadla alebo nôž so snímačom zvuku. Line up doplní český dj Subsist a samozrejmosťou je djský set djov Leporelo_FM Milosa a Skanka.

Beat Trippin žúr s nusoundom DJa Effiks je na programe večera za rohom na Medenej.

Klub je v nedeľu stále v letnom režime, zatvorený. V starom dobrom bare, so železnou pravidelnosťou, si vychutnáte jazzový večer s partiou The Trio a ich Free Jam Session, a DJ Galagha ktorý svojim ĺoungom dá hudobnú bodku za týmto farebným víkendom.

via nuspirit.sk