NuSpirit víkend s DISCO 3000 Toma Wielanda a Chicago soundom s DJkou Dinky


Nu Spirit na Šafku ožije v piatok farbami nespútanej Brazílie kedy bude v klube obsluhovať gramofóny 7 Samurai, náš kamarát z Bavorska občianskym menom Tom Wieland. Na prvom vydaní jeho DISCO 3000 párty v Nu Spirit Clube sa ako jeho špeciálny hosť predstaví Karsten John, ktorý stojí za nemeckým labelom Vinyl Vibes a nahradí pôvodne avízovaného DJa Jazzmatea z Belehradu. V „starom“ bare na Medenej si zasa Gabriel Brunner a Rafo aka Cosmic Brothers počkajú na všetkých, ktorým sa zažiada stráviť piatkovú noc s nu disco a housom.

V sobotu prichádza prvotriedna housová párty Play Notape s nemeckým hviezdnym talentom Dinky, rezidentkou najvplyvnejšieho Berlínskeho klubu Panorama Bar. Alejandra Iglesias alias Dinky sa narodila v Chile. V polovici 90tych rokov sa presťahovala do Ameriky a v New Yorku začala pravidelne hrávať v kluboch. Ovplyvnil ju klasický sound Basic Channel, Christian Vogel, Carl Craig a Derrick May. Jej produkcia sa pohybuje od ambientného home-listeningu až po melodický deephouse, vydáva na labeloch Traum, Cocoon, Vakant, Wagon Repair, Cross Town Rebels a mnoho ďalších. Celou nocou ju budú sprevádzať DNC live!, Skank, Peter Fiala, Tetsuo a Effiks.

Na Medenej v sobotu narazíte na tanečné funky breakové rozptýlenie a lá DJ Magalová a Andrej Čapek v ich All Good Funk párty.

V nedeľu je klub síce zatvorený, no v bare nevyjdete naprázdno. Tešiť sa môžete na Free Jam Session s the Trio a o lounge bodku za nabitým víkendom dá Sote DJov Felixa a Janowa.

Prajeme príjemný víkend

via nuspirit.sk