NuSpirit víkend s Brazilification


Zapíjanie pracovného týždňa sa ako obyčajne začne na Magio pláži na Tyršovom nábreží, kde Vás naši rezidentní DJi naladia na večerný žúr v klube na Šafku – tentokrát s Brazílskou esenciou. Do klubu sa vracia DJ Shantisan, známy najmä svojim remixami a re-editmi, ako napríklad svojou verziou Oba La Vem Ela (Re-Rub) pôvodne od Jorge Bena ako aj spoluprácou s brazílskou speváčkou Micheline Cardoso. Shanitsan spoločne so špeciálnym hosťom zo Sao Paulo DJ Trotte – a jeho hudobným svetom popretkávaným electronikou, nu-jazz a tropica – prichádzajú aby roztancovali všetkých, ktorí majú chuť na caipirinhu a sambu. Asistovať im bude rezident a brazílsky špecialista DJ Kinet.
V bare na Medenej 16 máte možnosť oddať sa veselému vystrájaniu v disco, funk, rare grooves soundu pánov DJ Mishek a Jenal.

Na sobotu sme pripravili skvelú akciu pre fanúšikov hip hopu a funky breakov. Za gramofónmi sa vystriedajú DJi Yanko Král, Roman Zámožný a Metys so svojim Triple Trouble žúrom. V bare hľadajte DeDicated, aka tradičný kvalitný disco house žúr s BBK a BigFish.

Klub je v nedeľu, tak ako počas celého leta, zatvorený. Svoj obľúbený jazzový dojazd si však môžete dopriať na Medenej spoločne s Free Jam Session a the Trio, no a úple finálnu bodku za druhým augustovým víkendom dá DJ Galagha a jeho lounge sounds.

Príjemný víkend s NuSpirit.

via nuspirit.sk