NuSpirit prázninový víkend s Popular Night by Scott Ferguson, Studio 54


Škola skončila a je tu prvý júlový prázdninový NuSpirit víkend. V „starom“ bare na Medenej to bude v piatok o funky.breakových bítoch, koketujúcimi s hip hopom v prevedení a lá DJ Magálová a Andrejom Čapekom v ich akcii All Good Funk.

V klube si vás vyčíhajú Rafo a Gabriel Brunner s ich pravidlenou Popular Night. Chalani si ako hosťa pozvali Scotta Fergusna, známeho predovšetkým svojim labelom Ferrispark, zameraným na elektronickú hudbu s prvkami soulu. Ferguson sa stal koncom 90. rokov rešpektovanou osobnosťou na undergroundovej hudobnej scéne. Jeho jazzovo-soulové kompozície, energické klubovky, či pomalé slow-burner tracky spájajú zmes všestranných rytmov a nálad s vždy konkrétnou a pútavou tématikou- príďte si zažiť neviazaný žúr.

V sobotu na Medenej Stereodisco by Andrej Čapek a mix hip-hopu, breaks a disco sounds. Do klubu na Šafku prichádza Klub 54 – tentokrát ako funková, disco-breaková tancovačka Djov Kokiho a Karolla. Vstup voľný.

V nedeľu bude klub v rámci letného režimu zatvorený, ale obľúbené jazzové Free Jam Session s the Trio čakajú na Medenej v bare. Po skončení lounge bodka za horúcim víkendom v podaní DJov Felix a Janowa a ich Sote.

via nuspirit.sk