Nudance @ Tatry #20 XXL6 WarmUp


Dvadsiate pokračovanie broken beats žúrky Nudance http://www.nudance.sk pod Tatrami je naplánované na piatok 15teho októbra v klube Rock Fabric , Poprad. Hrať sa bude masívny neurofunk, melodický liquid, energický dancefloor a tiež nekompromisný dubstep, bass a breakbeat.

Pozvanie ukázať svoje skillz a vnímanie lámaných beatov prijala trojica z crew Biele Kocky. Páni Knight a Ramirez stoja za kvalitnými žúrkami v Martine kde sa ukázal Ed Rush, čoskoro Mindscape či narodeninový Jade. Mladý talent Sound n Beats sa môže pochváliť svojou produkciou, ktorú si vypočujete tu. Tatranskí vlci Dubshoock , F@tsound a Streetroll vás opäť potešia novinkami, ktoré posledné mesiace priniesli. Akciu bude s mikrofónom v ruke hypovať MC Mosquit.

Tešíme sa na hustú párty, viac ako 8 hodín tučnej hudby, darčeky od Growlandu http://www.growland.sk a akciové drinky na bare s príjemnou atmosférou.

Akciu na facebooku nájdete tu

DJs:
KNIGHT (Biele Kocky crew /MT)

RAMIREZ (Biele Kocky crew /MT)

SOUND N BEATS (The Factory recs., Biele Kocky crew MT)

F@TSOUND (Nudance.sk)

DUBSHOOCK (Nudance.sk)

STREETROLL (Nudance.sk)

MC MOSQUIT (Analog-Digital crew)

Masívny zvuk / Zelený laser / Stroboskopy / Nálepky / Darčeky

Štart: 20:00
Vstup: 3 eur, po 22hod 4 eur

Časový line up akcie:

20.00hod STREETROLL
21.30hod DUBSHOOCK
23.00hod SOUND N BEATS
00.15hod KNIGHT & RAMIREZ
02.00hod F@TSOUND & STREETROLL
04.00hod end

Knight & Ramirez pochádzajú z Martina. Obaja mali už odjakživa bližší vzťah k hudbe. Od Rocku cez House a Trance prešli k Drum and Bassu len nedávno. Knightová prvá vážna známosť s Drum and Bassom nastala keď prvýkrát navštívil DNB PARTY – CODERED OPEN AIR 2008. Odvtedy sa začal zaujímať o hudbu oveľa viac. Po nejakom čase sa zoznámil s Dykmanom od Codered Crew a začal častejšie navštevovať akciu BASS. Asi po roku zistil, že jeho skutočnou radosťou zo života by bolo miešať hudbu. Netrvalo dlho a kúpil si prvé gramce a vinyl. Medzičasom sa spoznal s Ramirezom ktorý už mal predošlé skúsenosti z mixovaním hudby (Trance, House). Ramirezovi sa Drum and Bass zapáčil a tak netrvalo dlho a rozhodli sa, že budú hrávať spolu. Obaja majú radi tvrdšie zvuky ! U Knighta však môžme započuť zvuky bližšie Deepu a u Ramireza zvuky bližšie takzvaným Plechom.

K ich obľúbením interpretom patria: Spor, Rregula, Noisia, Future Signal, Jade, Mindscape, Phace, Misanthrop, Cause 4 Concern, Chook, Dementia, Apex, Proktah, Audio, N.phect …

Ich obľúbené vydavateľstvá sú: Lifted, Subtitles, Citrus, Flight, Neosignal, Full Force, Disturbed, Close 2 Death, Breed 12 inches …

Dnes ich môžete vidieť ako rezidentov na Martinskej party BIELE KOCKY.

via nudance.sk