Nu Spirit víkend s Freestyle Night by Farrapo a Lucio K live, All Good Funk a Sunday Jam Session


Je opäť čas oddať sa víkendovému „ničnerobeniu“ a Nu Spirit Vám bude asistovať. V piatok večer sa koniec pracovného týždňa začne tradične na Tyršovom nábreží, kde Vám DJ Magálová nadelí prvú párty nádielku. Celá závaba sa následne presúva do klubu na Šafko, ktorý v piatok 13. bude patriť reprezentantovi talianskej nu jazzovej scény a old-school grooverovi DJ Farrapo. V spoločnosti rezidentov Magálová a C.O.D.E. namixujú tanečnú esenciu break-bítov, funku a nu-jazzu v ďalšom pokračovaní obľúbeného žúru Freestyle Night. Malé prekvapenie večera, Farrapo si pozval špeciálneho hosťa z Rio de Janeiro – DJ.a a producenta Lucio K – tento si o polnoci rozloží samplery a ine mašinky pre svoje live vystúpenie.
Ak dostanete chuť na tenečný latino sound je bar na Medenej 16 tá najlepšia destinácia. DJ Kinet a jeho Nu večer, za asistencie breakbeatov by Gonzo určite nikoho nesklame.

Sobota sa ponesie vo farbách hip-hop breakových variácií Adreja Čapeka a jeho All Good Funk párty v bare na Medenej. Komu už chýba dalšia dávka rare grooves disko by si to mal určite namieriť na Medenú kde mu deficit odstránia DJs Mishek a Andrej Čapek a ich Stereodisco sounds.

Nedeľa už priam puristicky tradičná. Klub je počas leta v tento deň zatvorený, no priaznivci jazzu o svoj Free Jam Session večer s the Trio, pod taktovkou famózneho Rada Tarišku, nepríjdu. Všetko ich čaká v starom dobrom bare a ešte niečo viac. Bodku za horúcim víkendom dá DJ Galagha a jeho lounge sounds.

via nuspirit.sk